LUXUSNÁ BIŽUTÉRIA, pre každého

LUXUSNÁ BIŽUTÉRIA, pre každého

Konečne ste našli obchod s bižutériou, ktorá je iná ...

04.10.2018 | AuroraShop - luxusná bižutéria | www.aurorashop.sk

V našej ponuke sú výlučne certifikované produkty, ktoré sú antialergické, kovové časti sú pokryté pravým ródiom, prípadne zlatom. Pozrite sa, aké tajomstvá vám bižutéria YVON® odhalí.

 

Sme radi, že ste nás našli. To znamená, že umelé šperky nie sú vám ľahostajné a radi sa dozviete o nich viac. Náš e-shop (internetový obchod) predáva luxusné ozdoby, ktoré boli vyrobené podľa nekonvenčných návrhov z kvalitných syntetických materiálov.

 

Ponúkaná bižutéria je charakteristická detailným, perfekcionistickým dopracovaním jednotlivých produktov, čo je zriedkavé v prípade bežne dostupnej bižutérie.

 

Mnohí predajcovia bižutérie nekladú dostatočný dôraz na detaily produktov. Pre nás je každý detail veľmi dôležitý a snažíme sa, skôr než tovar odošleme, skontrolovať kvalitu každého odosielaného produktu.

 

Pripúšťame, že je pre nás  veľkým uspokojením keď nám zákazníci  telefonujú, emailujú,  že bižutéria ktorú u nás zakúpili ich potešila, dokonca že je nádherná a sú s ňou spokojní, ba že je jedinečná na trhu. Verní zákazníci majú garantované určité výhody.

 

Producent u ktorého nakupujeme je na trhu už viac ako 13 rokov a je evidentné, že kvalitatívne rastie. Návrhári sa snažia, aby bižutéria vyhovovala vkusu klientov a zároveň aby bola módne atraktívna.  

 

Z toho vyplýva široká ponuka, vrátane sofistikovaných návrhov a odvážnych konceptov. Predávame umelé náušnice, náhrdelníky, náramky, prstene, brošne a rôzne iné variácie bižutérie.

 

Návrhári radi experimentujú s množstvom materiálov, ako je napr.:  syntetická a prírodná koža, smalt,  kov, perlová masa (prírodný produkt, získavaný drvením mušlí), vysokokvalitná syntetická živica a dokonca aj polodrahokamy.

 

Našu ponuku tvoria elegantné kolekcie pre ženy, sofistikované ozdoby pre mužov a novinkou je séria kolekcií pre mladých.

 

Ako ste si určite všimli, bižutéria v našom obchode je cenovo dostupná pre každého. Preto budeme veľmi radi, ak nás odporučíte svojim priateľom, prípadne sa s nami podelíte o svoj názor.

 

Spoločne môžeme vytvoriť obchod s kreatívnou bižutériou 21. storočia.

 

Prajeme príjemný nákup...

-AS-

Luxusná bižutéria
Náramky z polodrahokamov

Hodnotenie

LUXUSNÁ BIŽUTÉRIA, pre každého
Hodnotenie 4.89 z 5
Počet hlasov 18
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma