Máte problém s predčasnou ejakuláciou? Máme riešenie.

Máte problém s predčasnou ejakuláciou? Máme riešenie.

Predčasná ejakulácia patrí k sexuálnej poruche, ktorou trpí mnoho mužov. Aj vy? Ak áno, máme pre vás riešenie.

01.05.2014 | Pixelate | zerex.sk

Predčasnou ejakuláciou nazývame ejakuláciu, ku ktorej príde veľmi skoro od začiatku pohlavného styku, alebo ešte pred začiatkom samotného aktu.

O predčasnej ejakulácií vlastne môžeme hovoriť, keď nastane skôr ako by muž chcel. Veľmi častá je pri začiatkoch pohlavného života. Postupne, skúsenosťami a vekom ustúpia tieto problémy. U niekoho môžu pretrvávať po celý život a príčina môže byť krátka uzdička- pruh kože na spodnej strane žaluďa, chronický zápal predkožky alebo žaluďa, no môže to byť aj vrodené.

V prípade pretrvávajúcich problémov treba vyhľadať pomoc. Ak ich nebudete riešiť, môžete si to zhoršiť o ďalšie nepríjemnosti ako napr. erektilnú dysfunkciu alebo psychické ťažkosti. Pri liečbe predčasnej ejakulácie je dôležitá psychoterapia v kombinácií s farmakologickou a lokálnou liečbou(kondómy, gély). Ak je problém krátka uzdička, rieši sa ambulantným zákrokom.

Ďalším riešením sú lokálne anestetiká- znecitlivejúce gély. Znecitlivia intímne partie, čím dôjde k oddialeniu ejakulácie. No tento postup je zriedkavý. Nemusí byť príjemný pre partnerku a je viazaný na lekársky predpis. Vyskúšať môžete skôr kondómy, ktoré sú vyrábané s obsahom lokálneho anestetika. Každopádne sa treba poradiť zo svojim lekárom (sexuológom, urológom alebo psychiatrom).

Ak chcete riešenie na predčasnú ejakuláciu ihneď, je tu aj prírodný doplnok Zerex Extra long - kvalitné tabletky na erekciu. Zlepší Vašu erekciu a hlavne predĺži pohlavný styk. Je určený hlavne pre tých, ktorých trápi dĺžka pohlavného styku. Jeho zloženie je na prírodnej báze, nedráždi žalúdok, je prospešný pre Vaše celkové zdravie! Nezahrávajte sa zo svojím zdravím a vyriešte svoj problém!

predčasná ejakulácia
tabletky na erekciu

Hodnotenie

Máte problém s predčasnou ejakuláciou? Máme riešenie.
Hodnotenie 4.43 z 5
Počet hlasov 7
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma