Mikrobusová preprava osôb do rakúska, nemecka

Doprava osôb ,Preprava osôb mikrobusmi, medzinárodná aj vnútroštátna preprava tovaru

16.03.2015 | Mário Kovaľ | www.doprava-osob.sk

Mikrobusová preprava osôb - legálna, profesionálna, bezpečná a                                                              ústretová prepravná spoločnosť  

Prevádzkujeme vnútroštátnu nepravidelnú prepravu osôb a medzinárodnú nepravidelnú prepravu osôb mikrobusmi FIAT DUCATO Panorama, a osobným vozidlom Škoda Octavia combi. Realizujme prepravu osôb na území celej EU za najlepšie ceny na trhu. Naša spoločnosť sa zaoberá organizovaním dopravy osôb od prepravy jednotlivcov osobnými autami, až po väčšie skupiny prepravované mikrobusmi či autobusmi. Zabezpečujeme spoľahlivú a bezpečnú dopravu v rámci mesta, medzimestské transfery, ako aj krátkodobé či dlhodobé prepravy do zahraničia. Garantujeme Vám pri všetkých našich poskytovaných službách profesionálnu úroveň, nakoľko naším cieľom je vždy Vaša 100% spokojnosť.

Potrebujete sa dostať na letiská Schwechat, Budapešť, Praha..., spoločenské, firemné, súkromné akcie, máme pre Vás a Vaších klientov,  zamestnancov luxusný mikrobus alebo osobne auto  s perfektnou vybavou.

 

Hodnotenie

Mikrobusová preprava osôb do rakúska, nemecka
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma