Moderné kuchyne bez úchytiek

Moderné kuchyne bez úchytiek

Praktickosť v kuchyni

25.09.2015 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

Každý z nás, kto trávi viac času v kuchyni, pozná pravidelnú činnosť otvárania kuchynských skriniek, nad ktorou sa obvykle nezvykneme ani zamýšľať. Ale možno by bolo dobré hlbšie sa nad tým zamyslieť, ak chcete, aby vám práca v kuchyni išla od ruky a otváranie skriniek bolo pohodlné. Úchytky na kuchynských skrinkách totiž môžu prácu v kuchyni skomplikovať.

Móda sa stále vracia, aj v rámci bytového dizajnu. V dnešnej dobe je veľký trend otvorených priestorov, spojenia kuchyne s obývacou izbou, čo spôsobilo aj zmenu dizajnu kuchynského nábytku. Pre dosiahnutie elegantného a estetického vzhľadu a harmónie v zariadení oboch miestností sa z kuchynských skriniek vytrácajú úchytky. Najpohodlnejší spôsob otvárania skriniek predstavujú push systémy

 

Push systémy sa čoraz viac využívajú ako spôsob otvárania skriniek, a to dotykom alebo ľahkým zatlačením dvierok. Zásuvky aj dvierka sa potom ľahko otvoria a zároveň nehlučne, pomaly zatvoria. Je to možné vďaka špeciálnemu závesu s uvoľňovacím systémom a pneumatickému tlmiču nárazu. Ak sa rozhodnete pre tento spôsob otvárania skriniek, radšej si priplaťte za kvalitný systém, aby ste sa potom nemuseli znepokojovať nad neustále otvorenými zásuvkami, či dvierkami s pokazeným otváraním.

 

Častokrát pri varení sme nútení dotknúť sa mokrými, či špinavými rukami skriniek, čo nie je v rámci hygieny a čistoty kuchyni príliš vhodné. Je potrebné tieto situácie eliminovať. Skrinky vybavené push systémom otvárania stačí jemne zatlačiť, napríklad kolenom alebo lakťom, či mierne poklepať rukou a ich obsah je okamžite dostupný. Túto praktickú manipuláciu oceníte nielen vtedy, keď máte plné ruky.

 

Výhody dotykového otvárania skriniek v kuchyni:

   - estetický vzhľad;

   - štýlová čistota

   - jednoduchšia a rýchlejšia údržba;

   - vyššia bezpečnosť – nehrozí, že sa o úchytky udriete.

 

Naša spoločnosť Solidis, s.r.o. realizuje aj kuchyne s push systémom otvárania.

V prípade, že by ste mali záujem o kuchyňu s týmto systémom otváranie, kontaktujte nás a my Vám radi kuchyňu navrhneme a zrealizujeme.

 

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma