Módne inšpirácie na JAR 2017

Módne inšpirácie na JAR 2017

Moderné dámske oblečenie od KAPEfashion.sk

23.03.2017 | KAPEfashion.sk - Mgr. Katarína Hajdúová | www.kapefashion.sk

Každá z nás chce dobre vyzerať a zaujať svoje okolie pekným outfitom. Väčšinou sa snažíme vyberať do svojho šatníka moderné a kvalitné dámske oblečenie, ktoré Vám ponúka KAPEfashion.sk

 

Radi by sme Vám predstavili 3 jarné vychytávky:

 

V jarnom období nám už začína vykúkať prvé slniečko, z čoho má väčšina z nás radosť. Avšak počasie je v tomto období ešte stále dosť premenlivé a chladné. Preto sú pre dámy vhodné jarné bundičky, ktoré nás príjemne zahrejú a zároveň v nich budeme vyzerať štýlovo. Vyberajme si predovšetkým farebné kúsky, v ktorých môžeme vyniknúť. Veľmi pekne pôsobí kombinácia bielej s ružovou.

 

Medzi obľúbený kúsok v našom šatníku patria jednoznačne rifle, ktoré sú vhodné na každodenné nosenie. Každá z nás má minimálne jeden kúsok riflí vo svojej skrini. V súčasnosti si už môžeme vyberať z rôznych strihov a farieb. Prihliadať by sme mali aj na materiál, z ktorého sú naše obľúbené rifle vyrobené, pretože je pre nás dôležité, aby sme sa v nich cítili predovšetkým pohodlne. Mladšie ročníky určite ocenia roztrhané rifle, ktoré sú v súčasnej dobe veľmi moderné. Vyberať si však môžeme aj z rôznych farieb, čo tak vyskúsať riflové nohavice v ružovej alebo v olivovej farbe?

 

Každá žena chce zvýrazniť svoju ženskosť a chce pôsobiť elegantne. Preto by sme mali zaradiť do svojho šatníka šaty, ktoré sú už roky symbolom ženskosti. V jarnom období si môžeme vyberať šaty s dlhým rukávom alebo z úpletového materiálu, ktorý nás príjemne zahreje. V móde sú šaty rôznych farieb, ale môžeme si ich zvoliť aj v čiernej alebo v sivej farbe, s ktorou určite nič nepokazíme. K šatám sú veľmi vhodné teplé jarné bundičky.

 

Predstavili sme Vám 3 vychytávky, z ktorých by si určite každá z nás našla svoj obľúbený. Snažme sa nakupovať kvalitné kúsky do svojho šatníka.

Hodnotenie

Módne inšpirácie na JAR 2017
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma