Módne trendy leto 2014

Módne trendy leto 2014

Aktuálne trendy leto 2014

27.07.2014 | Sissy Boutique | sissy-boutique.sk

Chcete aj vy držať krok s módou a zaujímajú Vás najnovšie trendy v obliekaní ? Pripravili sme pre Vás tie najlepšie módne vychytávky, ktoré nesmú chýbať vo vašom šatníku počas letnej sezóny.

Aj tento rok si prídu na svoje dámy, ktoré majú rady voľné maxišatydlhé sukne. Tie si našli svoje miesto nie len na pláži. Ženy si ich s obľubou obliekajú na párty, do parku či do kaviarne. V pestrej ponuke si každá dáma vyberie tie svoje. Na výber je mnoho modelov či už s módnymi vzormi alebo jednofarebné s rôznymi doplnkami a ozdobami.

V pozadí neostávajú ani minišaty, ktoré sú taktiež veľmi obľúbené počas letnej sezóny. Na výber je mnoho modelov rôznych strihov či už so zdobením alebo s rôznymi doplnkami a vzormi.

Hitom letnej sezóny sú aj mini kraťasy tzv. “hot pants” pre extravagantnejšie dámy. Tieto kraťasy si môžte zakúpiť z rôznych materiálov. Najobľúbenejšie sú však riflové kraťasy. Kraťasy sú v ponuke s rôznymi doplnkami a zdobením.

Na svoje si prídu aj dámy, ktoré uprednostňujú mini sukne alebo sukne nad kolená. Pestrá ponuka Vám prináša rôzne alternatívy.  Či už si zvolíte elegantné sukne alebo športové minisukne Vaše nohy vždy krásne vyniknú.

Leto 2014 sa vyznačuje pestrosťou, ľahkosťou a eleganciou. V šatníku každej ženy nesmú chýbať aj pekné blúzky a košele, ktoré sa hodia ku každému outfitu.

 

   

Minišaty s opaskom
Maxi šaty
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma