Modulárny dom neponúka len kvalitné a rýchle bývanie

Modulárny dom neponúka len kvalitné a rýchle bývanie

Modularnedomy.sk - typizované modulárne domy

25.08.2015 | CLAIM MANAGEMENT, s.r.o. | www.modularnedomy.sk

Viete si predstaviť, že si vyberiete rodinný dom a hotový ho máte v priebehu 30tich až 60tich dní od podpisu zmluvy a to na kompletku? Neveríte, že je to realita? Vyvedieme Vás z omylu...

 

Dnešné technológie výstavby domov ponúkajú okrem kvality a nízkych nákladov na prevádzku aj rýchlu výstavbu. Rýchlosť výstavby sa pritom neodrazí ani na garantovanej kvalite, ani na cene, vďaka modernej technológii, ktorú ponúka napríklad aj modulárny dom z oceľovej konštrukcie.

 

Teraz si však nepredstavujte „stavebnú“ firmu, ktorá príde na pozemok, rozloží oceľové profily a na pripravenom podklade začne vytvárať konštrukciu, ktorú po dokončení obalí zatepľovacími materiálmi, vonkajšou fasádou, vnútornou omietkou, teda tak povediac „všetko na kolene“ a hotovo.

 

Ak hľadáte ozaj kvalitný modulárny dom, mali by ste sa obrátiť na firmu, ktorá celú stavbu zrealizuje vo svojej fabrike. Po výrobe dopraví jednotlivé moduly priamo na miesto určenia a kompletný dom vyhotoví do finálnej podoby v priebehu niekoľkých dní.

 

Vy pritom nestratíte ani nervy, ani sa Vám nenavýši dohodnutý rozpočet na výstavbu a ani sa termín odovzdania nepredĺži o niekoľko týždňov ba mesiacov.

 

Výrobná technológia a dlhoročné know how pri výrobe modulárnych domov Vám zaručia eliminovanie nežiadúcich vplyvov, akými sú napríklad tepelné mosty. Tie pri použití výroby modulov vo fabrike prostredníctvom strojov s maximálnou presnosťou, nedovoľujú ani najmenšiu nepresnosť či odchýlku od želaného a naprojektovaného.

 

Naopak pri výstavbe celého domu priamo na mieste, vznikajú najčastejšie chyby, ktoré sa prejavia väčšinou až časom a Vám nezostane nič iné, len vložiť ďalšie financie do opravy.

 

Ak sa chcete vyhnúť chybám pri výstavbe a následne zvýšeniu nákladov na celkovú realizáciu, mali by ste si vybrať spoločnosť, ktorá je overená a ktorá má všetky „muchy“ vychytané v čase a ktorá si stojí za svojim know how, kvalitnou prácou a dlhoročnými skúsenosťami.

 

Každý z nás chce ušetriť čo najviac peňazí. Samozrejme výstavba rodinného domu nie je malou investíciou, ale treba zvážiť či zopár ušetrených stoviek eur stojí za problémy a zvýšenie nákladov v budúcnosti.

 

Ak nemáte presnú predstavu, ako by mal vyzerať Váš budúci dom, skúste sa inšpirovať cez typizované modulárne domy na stránke www.modularnedomy.sk. Najmenší typizovaný dom S ponúka priestor o rozlohe 45,6 m2, ktorý je vhodný pre 2 ľudí, či už mladých alebo starších, ktorí nepotrebujú veľký priestor. Najväčší modulárny dom XL ponúka obytný priestor 94,4 m2, teda ideál pre troj až štvročlennú rodinu.

 

Kvalitu, garanciu ceny a termínu máte pritom zmluvne garantovanú. Nemusíte už hľadať vhodného dodávateľa Vášho domu medzi všetkými stavebnými firmami. Stačí si vybrať toho správneho...

Modularnedomy.sk
 

Hodnotenie

Modulárny dom neponúka len kvalitné a rýchle bývanie
Hodnotenie 4.86 z 5
Počet hlasov 14
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma