Monitor 34X Predator

Monitor 34X Predator

Herný monitor so zakriveným profilom, ktorý si doslova zamilujete.

12.01.2016 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

ÚŽASNÉ ZAKRIVENIE

 

Nechajte sa uniesť intenzívnou hrou vďaka  34-palcovému zakrivenému displeju monitoru X34 Predator s pomerom strán 21:9. Zakrivenie vám pomôže skôr zaznamenať blížiace sa nebezpčenstvo alebo si prehliadať obľúbené miesta. Herné svety sa intenzitou zážitku dostávajú na úplne inú úroveň a váš zážitok z hry sa zmení raz a navždy.

 

 

PLYNULÁ HRA

 

Hrajte hladko ako po masle - tak, ako ste o tom vždy snívali. Technológia NVIDIA® G-SYNC™ sa prispôsobí obnovovacej frekvencii vášho monitoru X34 Predator s výkonnou grafickou kartou a eliminuje tak trhanie obrazu a mainimalizuje oneskorenie. 

 

 

MOŽNOSŤ PRETAKTOVANIA

 

Rozbite konkureniu extrémnym pretaktovaním obnovovacej frekvencie. Zvýšte ju na 100 MHz pomocou displeja na obrazovke a doprajte si dokonalý zážitok z hry. 

 

 

DOKONALÝ OBRAZ

 

Displej s rozlíšením UltraWide QHD s technológiou Predator ColorPlus sa pýši množstvom krásnych pixelov. 100-percentný farebný gamut sRGB a šesťosé nastavenie farieb dokonale oživí hry a technológia IPS vylepší farby na maximum. 

 

 

STVORENÝ PRE HRÁČOV

 

Získajte výhodu v hre s technológiou Predator GameView. Vlastné nastavenie zosilnenia tmy vám umožní orientovať sa v tme a vďaka zamierovaniu budete úspešnejšími zabijakmi. Vylaďte a uložte si nastavenia s tromi vlastnými profilmi a dosiahnite úplnú dominanciu.

 

 

AGRESÍVNY DIZAJN

 

Vylepšite si svoj stôl vďaka dynamickým uhlom, jemnému ožiareniu okolia a futuristickej hliníkovej základni monitoru X34 Predator. Dizajn ZeroFrame umožňuje nastaviť bezproblémovú konfiguráciu viacerých monitorov. Vaša herná zostava ešte nikdy nevyzerala tak dobre.

 

EPICKÝ ZVUK

 

Vylepšite zvuk na maximum vďaka dvom integrovaným 7-wattovým reproduktorom s technológiou DTS® Sound. Zážitok z hry si teraz vychutnáte so špičkovým zvukom.

 

ZNÍŽENIE ÚNAVY

 

Bojujte celé hodiny vďaka technológiám Predator EyeProtect’s Flicker-less, Blue-light Filter, ComfyView a Low-dimming monitoru X34 Predator. Doprajte úľavu tiež svojmu krku vďaka flexibilnému nastaveniu sklopenia a úprave výšky. 

 

Pretaktovanie na 100 MHz.
Dokonalý obraz s rozlíšením UHD.

Hodnotenie

Monitor 34X Predator
Hodnotenie 4.96 z 5
Počet hlasov 50
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma