MS Computers- PC Servis SENEC

MS Computers- PC Servis SENEC

Kompletný počítačový servis pre notebook, desktop a iPhone v Senci

19.06.2016 | MS Computers PC Servis SENEC | www.mscomp.sk

Väčšina ľudí, ktorá už niekedy vlastnila notebook, prípadne iPhone, sa zrejme už stretla s nejakým technickým problémom. Mohlo dôjsť k prasknutiu displeja, celkovému spomaleniu systému, prípadne sa objavil problém s batériou. Kým nie je zariadenie celkom zničené, vždy sa dá zachrániť – a od toho sme tu my, MS Computers.

 

 

          Naším sídlom je Senec a ponúkame vám kompletný pc servis pre notebook a iPhone. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vaše zariadenie dali opäť do poriadku. Nemusíte sa báť ani o vaše dáta, ak je šanca ich zachrániť, naša spoločnosť to zvládne. Pri výmene súčiastok používame iba originálne diely a za kvalitnú montáž ručí náš certifikovaný servisný technik.

 

           Oprava vášho iPhone nám nerobí problém – či už ide o výmenu displeja, batérie, nabíjacieho či audio konektora, zapínacieho tlačidla, či o zablokované zariadenie. Cenovo je naša ponuka veľmi výhodná, navyše pre Senec a blízke okolie (10 kilometrov) ponúkame bezplatné prevzatie. Prípadne nám vaše zariadenie pošlete poštou a po opravení vám ho rovnakou cestou doručíme naspäť. Ponúkaný iPhone servis sa týka najmä týchto verzii – 4, 4S, 5 a 5S.

 

            Rovnako flexibilný je náš notebook servis. Vieme vám vymeniť poškodený displej, vyčistiť zanesené chladenie, opraviť poškodenú mechaniku, touchpad, konektor nabíjania. Postaráme sa aj o notebook, na ktorý sa nedopatrením niečo vylialo. Rovnako vám vieme pomôcť aj s inštaláciou operačného systému. Oprava notebooku je z času na čas nevyhnutná, neváhajte a kontaktujte nás – náš servis je zaručená kvalita.

 

            Ponúkame aj výkup notebookov a iPhone zariadení. Ak ste sa rozhodli svoje pokazené zariadenie neopravovať, zašlite nám o ňom bližšie informácie a my zistíme všetko potrebné. Nevyhadzujte zbytočne váš stroj do koša – výkup iPhone a notebookov je obojstranne výhodný. Ponuka však platí iba pre zariadenia nie staršie ako 6 rokov.

 

            Ak je teda vaším želaním oprava a servis vášho domáceho pc, iPhone či notebooku, prípadne ich výkup, sme tu pre Vás. Kontaktujte nás, sme presvedčení, že budete spokojný.

 

Váš PC Servis MS Computers Senec. Tel.č.:0949 208 608

Hodnotenie

MS Computers- PC Servis SENEC
Hodnotenie 4.84 z 5
Počet hlasov 19
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma