Na bicykli po Slovensku

Na bicykli po Slovensku

Zaujímavé miesta a tipy na letné ubytovanie

31.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Pre mnohých je ideálnym aktívnym oddychom spoznávanie krás Slovenska z bicykla s rodinkou alebo priateľmi. Rozmýšľate, kam sa vydať na kolesách? Regióny Slovenska sú popretkávané všemožnými cyklotrasami. Nechce sa vám ťahať bicykel so sebou na viacdňové pobyty? Nevadí! Vo viacerých ubytovacích zariadeniach vám ich požičajú.

 

Pokiaľ ste ešte nezavítali na Donovaly, vedzte, že tu si prídete na svoje. Možností je veľa. Donovaly-Korytnica, Donovaly-Moštenica, Donovaly-Motyčky, Donovaly-Špania Dolina, Donovaly-Šachtičky a späť... Po ceste do Španej Doliny uvidíte pozostatok bývalého banského vodovodu a lesný náučný chodník. Jednou z najkrajších je trasa Donovaly-Korytnica. Opäť uvidíte starý banský vodovod a prekrásne okolité prostredie s výhľadmi na Nízke Tatry. Po náročnej cykloturistike môžete dokonale zrelaxovať, stačí si vybrať vhodné ubytovanie Donovaly.

 

Presunieme sa na Liptov. Aj tento región je známy ako cykloregión. Či už sa jedná o cyklochodník, ľahké, stredne náročné trasy alebo regionálne významné trasy – nebudete banovať. Liptovský Mikuláš- Kvačianska dolina, Liptovský Mikuláš- Žiarska chata, Liptovský Mikuláš-Jánska dolina, či len okolo Liptovskej Mary – zážitok bude určite veľký. Okolo Liptovskej Mary uvidíte napríklad travertínové kopy, či artikulárny kostol. Ubytovanie Liptovský Mikuláš ponúka na výber ubytovacie zariadenia, v ktorých cykloturisti môžu zrelaxovať a nabrať nové sily. 

 

Cyklotúru môžete skombinovať aj s výhodnými pobytovými wellness balíkmi. Ponúka ich mnoho zariadení. Pozrite si ubytovanie Nízke Tatry a prebrázdite Slovensko na bicykli krížom – krážom.   

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku! 

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma