Na čom sa má prebaľovať bábätko ?

Na čom sa má prebaľovať bábätko ?

Prebaľovacie komody či pulty ?

01.06.2017 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | www.detskapostel.com

Detské komody s prebaľovacím pultom sú potrebným pomocníkom do každej domácnosti s malým bábätkom. Rodičia chcú pre dieťatko len to najlepšie a najkvalitnejšie. Už pred narodením bábätka robíme opatrenia, ktoré zabezpečia jeho ochranu a zdravý vývin. Doprajeme mu všetko, čo potrebuje, s láskyplnou starostlivosťou. Práve pravidelné prebaľovanie patrí medzi základné potreby malého dieťaťa.

 

Prebaľovacia komoda má veľké množstvo výhod a súčasťou ktorej je aj odkladací priestor a odnímateľný prebaľovací pult. V každej izbe sa zíde úložný priestor a keďže prebaľovacia komoda disponuje zásuvkami, tak nie je problém do nich umiestniť prebaľovacie potreby ako plienky, vlhčené obrúsky, púdre alebo aj detskú výbavičku. 

 

Komoda bude mať svoje pevné miesto v byte alebo dome a všetko budete mať na jednom mieste. V ponuke sú aj prebaľovacie komody s regálmi a okrem základnej ponuky grafiky si môžete vybrať aj niečo extra – komody so zaujímavým dizajnom, ktoré môžete dopasovať k postieľke alebo inému nábytku. 

 

Ak dieťa vyrastie, tak prebaľovací pult jednoducho zložíte a máte komodu na odkladanie hračiek, oblečenia alebo iných vecí. Môžete si ju prerobiť alebo kombinovať s inými časťami nábytku. Výberom kvalitného materiálu predĺžite životnosť komody. V ponuke nájdete kvalitné materiály z borovicového dreva, drevotriesky, bukového dreva alebo laminátu.

 

Pre mamičky je prebaľovací pult výhodou, pretože si šetria chrbticu, nemusia sa zohýnať príliš nízko a dieťa má zabezpečené stále miesto pre svoj každodenný rituál. Žiadny rodič nebude ľutovať peniaze, ktoré do detskej komody s prebaľovacím pultom vrazil. O tom svedčí aj spokojnosť našich zákazníkov. Mamičky i oteckovia sú radi, že bábätko ma na prebalenie vyhradené miesto a prebaľovacie veci nie sú pohodené po celej izbe.

 

 

Hodnotenie

Na čom sa má prebaľovať bábätko ?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma