Na dovolenku za novými zážitkami s vašimi najmenšími!

Na dovolenku za novými zážitkami s vašimi najmenšími!

Zaujímavé miesta a tipy na výlety s deťmi

01.06.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Máte doma drobcov a chystáte sa s nimi vyraziť na výlet? Slovensko je plné ubytovacích zariadení, ktoré sa orientujú na baby-friendly ubytovanie. Na základe toho získali certifikát „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“ vďaka projektu „Vstúpte s dieťaťom.“ Koniec koncov, platí to, že pokiaľ sú šťastní najmenší, šťastní sú aj ich rodičia. Ubytovania  „Vstúpte s dieťaťom“ sú ocenené určitým počtom hviezdičiek na stupnici priateľskosti Úniou materských centier.

 

Medzi takéto ubytovania patrí aj hotelová sieť SOREA. Na stupnici priateľskosti s dvoma hviezdičkami figuruje niekoľko hotelov SOREA. Čo znamená, že majú dve hviezdičky? Hotely majú detský kútik, detské menu, stoličky i postieľky. Samozrejmosťou je nefajčiarske prostredie a ústretový personál . Ubytovanie Demänovská DolinaHotel SOREA SNP sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tatier, ktoré je ideálnym miestom na letnú turistiku i prechádzky s deťmi. V hoteli je pre deti pripravená detská herňa a ihrisko, pre veľkých zase masáže.

 

Ubytovanie Tatranská LomnicaHotel SOREA Urán Vás ubytuje i s Vašim štvornohým miláčikom. Po prechádzke výborne padne Aroma masáž, bahenný zábal či relaxačné masáže.  Pre detičky je pripravený detský kútik s množstvom hračiek, kde môžu objaviť nový rozmer svojej fantázie.

 

V dvoch hoteloch SOREA sa stretnete s troma hviezdičkami na stupnici priateľskosti. Okrem už spomínaných služieb sa drobce môžu vyhrať na vonkajšom ihrisku a vám pobyt zjednodušia rodinné zľavy, zapožičanie BabyPhone, prebaľovací pult a mnohé iné. Ubytovanie PiešťanyHotel SOREA Sĺňava sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí kúpeľného mestečka Piešťany. Pre deti je pripravený rozprávkový detský kútik. Vy sa zatiaľ môžete nechať rozmaznávať  v morskom kúpeli, masážami lávovými kameňmi i voňavými zábalmi.

 

Detské menu, detský bazénik so šmýkačkou či hračkami do vody má pre drobcov pripravené ubytovanie Štrbské PlesoHotel SOREA TRIGAN. Dospelí neváhajte využiť smaragdovú a modrú saunu a odpočívareň s lehátkami spojenú s počúvaním relaxačnej hudby.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku s deťmi na Slovensku!

 

Hodnotenie

Na dovolenku za novými zážitkami s vašimi najmenšími!
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma