Načerpajte pozitívnu energiu v Oravskej horárni!

Načerpajte pozitívnu energiu v Oravskej horárni!

Orava - zdravie a lásku z prírody rozdáva

27.05.2016 | Sz3, s. r. o.

Nádherné ticho hôr a pokoj obklopujú Penzión Oravská horáreň v chránenom krajinnom území Horná Orava. Penzión leží v nadmorskej výške 776 metrov nad morom a je  východiskovým bodom na nenáročné turistické trasy na Kubínsku alebo  Vasiľovskú hoľu, do Zázrivej alebo do Zákamenného. V tesnej blízkosti Oravskej horárne okolité zelené lesy ponúkajú množstvo chodníčkov s bohatými náleziskami hríbov a čučoriedok.

 

Ubytovanie Orava, Penzión  Oravská horáreň, je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Drobce sú v celom areáli v bezpečí, môžu sa hrať na preliezkach, šantiť na trampolíne alebo hrať hry na obrovskej zelenej lúke. Vzduch je výnimočne čistý a výrazne pomáha eliminovať dýchacie problémy detí aj dospelých. Ticho a liečivý pokoj sa rozprestiera všade navôkol. Nedotknuté horské scenérie okolo Oravskej horárne Vás očaria a navždy sa Vám uložia do pamäte. Tieto a mnohé ďalšie aktivity vám zaručujú, že so svojmi deťmi prežijete naozaj Skvelú dovolenku na Oravskej horárni.

 

Penzión samozrejme nemyslí  len na najmenších, ale tak isto aj na našich starkých, či prastarých rodičov a ponúka im stráviť chvíle v krásnej oravskej prírode. Pobyt so Štátnou účelovou dotáciou ponúka  naozaj pestrý a lákavý program. 100-percentnú zľavu z dopravy na fakultatívny výlet, turistickú prechádzku, či folklórne regionálne predstavenie určite rozveselí  nejedného dôchodcu.

 

Rozmýšľate, akým darčekom potešíte svojich blízkych? Doprajte im nerušené chvíle relaxu uprostred prírody a venujte im darčekovú poukážku. Zahŕňa ubytovanie, stravovanie, zaujímavý program, uvítací aperitív a mnoho ďalšieho.

 

Oravská horáreň je miesto, kde si  vážia každého hosťa, kde ochota a úsmev sú samozrejmosťou.

 

Penzión Oravská horáreň nájdete aj na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou.

Hodnotenie

Načerpajte pozitívnu energiu v Oravskej horárni!
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma