Náhradné plnenie z chránenej dieľne EVENIT Vám ušetrí tisícky

Náhradné plnenie z chránenej dieľne EVENIT Vám ušetrí tisícky

Viete ako na to ?

18.09.2014 | EVENIT | www.evenit.sk/nasa-chranena-dielna-pm-22.html

Naša chránená dielňa Výška náhradného plnenia, za odobraté výrobky:   868 EUR Odvod za neplnenie podielu ZŤP zamestnancov: 977 EUR

 

Sme chránená dielňa www.evenit.sk a ponukou našich tovarov a služieb sa snažíme byť výhodným partnerom pre spoločnosti, ktoré zadaním zákazky našej chránenej dielni ušetria finančné prostriedky.Ponúkame Vám náhradné plnenie – služby a tovar chránenej dielne.Ak máte najmenej 20 zamestnancov a neplníte povinný podiel pracovníkov (3,2%) so zníženou pracovnou schopnosťou, potom odvediete štátu 951,-€ za jedného občana so zníženou pracovnou schopnosťou, ktorého by ste mali zamestnávať.Náhradné plnenie – znamená objednať si tovar alebo službu v chránenej dielni za 845,-€ a splníte si tým povinnosť voči štátu, a pre seba získate tovar, alebo službu za ktorú zaplatíte o 106,- € menej ako pri zákonnej povinnosti.Týmto spôsobom ušetríte svoje financie a získate za ne tovar alebo službu, ktorú skutočne využijete. Ako náhradné plnenie môžete využiť našu krajčírsku dielňu a dohodnúť sa na odbere produktov.

 

Pri výrobkoch našej chránenej dielne získate náhradné plnenie vo výške 100% z hodnoty tovaru, pri iných výrobkoch, ktoré predávame vo výške 10%.Spokojnosť našich klientov napĺňame komplexnosťou služieb a tovaru, ktorý ponúkame.

 

Ako 100% náhradné plnenie môžete využiť:Na ušitie posteľných obliečok. Na plachty bavlnené, plachty jersey a froté. Na matracové chrániče. Vyšívanie loga na uteráky (100% na výšivku). Vyrábame paplóny a vankúše. Fleecové deky. Obrusy sviatočné, hotelové, teflónové. Cenové ponuky pripravujeme na mieru podľa množstva, rozmerov a materiálu.Šijeme pod značkou EVENIT. Vybavenie pre materské školy. Pre sociálne zariadenia, pre hotely a penzióny a iné firmy, ktoré nás potrebujú. Máme tovar pre domácnosti. Našou prioritou je „šitie na mieru“.Všetko presne podľa Vašich predstáv.Pri vyšívaní loga Vašej spoločnosti je 100% plnenie na prácu výšivky.

 

Ako 10% náhradné plnenie môžete využiť:Náhradne plnenie 10% sa vzťahuje na tovar ktorý nevyrábame, len predávame.Podľa ponuky nášho e-shopu, alebo písomnej ponuky na vyžiadanieZákonné povinosti, ktoré predstavuju pre spoločnosti zamestnávajúce viac ako 20 zamestnancov, si môžete stiahnúť na tejto našej stránke.

 

Hodnotenie

Náhradné plnenie z chránenej dieľne EVENIT Vám ušetrí tisícky
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma