Najlepšia garáž: Čo nesmie chýbať žiadnej garáži?

Najlepšia garáž: Čo nesmie chýbať žiadnej garáži?

Garáž je útočiskom každého kutila.

27.05.2019 | Hi Promotion s.r.o. | kruzik.sk

Náhradné diely a náradie

 

Každý majster potrebuje na svoju prácu náradie. Preto by základná výbava nemala chýbať v žiadnej garáži. Tak, aby ste mali po ruke to najdôležitejšie v pohotovostných situáciách.

 

Voda na umývanie

 

Bez vody len ťažko umyjete auto. Po práci si bez nej ani neopláchnete ruky. Ak nemáte možnosť zaviesť do garáže vodu, postavte do nej aspoň veľký plastový kanister s kohútikom.

 

Garážová brána a bezpečnosť

 

Garážové dvere by v prvom rade nemali zaberať veľa priestoru. Môžete si vybrať medzi sekčnými garážovými bránami, rolovacími alebo krídlovými. Pri výbere brány myslite tiež na rýchlosť otvárania. Ideálna je automatická brána na diaľkové ovládanie. Najmä, ak garáž stojí niekde pri ceste v blízkosti hustej premávky a vy potrebujete urýchlene odbočiť.

Brána by mala spĺňať aj požiadavky na bezpečnosť. Bezpečnostné prvky plnia funkciu tiež v prípadoch vlámania.  Jedným z nich je ajmechanická zarážka, ktorá sa nachádza na elektrických bránach. Prvok zabezpečí, že sa do vašej garáže nik nevláme ani v prípade, že vypadne elektrina.

 

Vhodné osvetlenie

 

Pri práci, montovaní a opravovaní budete potrebovať svetlo. Namontujte preto na strop neóny, ktoré vám garáž osvetlia. Nezabudnite ani na baterky a lampy, ktoré by nemali chýbať na poličkách. Zídu sa vám, ak si budete musieť na niečo posvietiť zblízka.

 

Skladovacie priestory

 

Pri zariaďovaní garáže myslite aj na skladovací priestor. V garáži nesmú chýbať pevné regálové police a prepravky, kde môžete uskladniť nielen náradie a ďalšie potrebné veci, ale aj tie momentálne nepotrebné, napríklad sezónne. Všetko v garáži musí mať svoje miesto. Iba tak sa vám v nej bude pracovať pohodlne.

Hodnotenie

Najlepšia garáž: Čo nesmie chýbať žiadnej garáži?
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma