Najlepšie detské postieľky

Najlepšie detské postieľky

Detske postielky

29.04.2015 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | detskapostel.com

Ak hľadáte tú najlepšie detské postieľky, nestačí zamerať sa len na jej dizajn, hoci aj ten je určite dôležitý. Aby bola detská postieľka pre vaše dieťa vhodná, musí spĺňať viaceré parametre. Poďte sa pozrieť na to, aké.

Kvalitný materiál znamená bezpečnosť

V našej ponuke máme detské postieľky len z najkvalitnejších materiálov, ktoré zabezpečia vášmu dieťatku bezpečný pobyt v postieľke. Základom je pevná a stabilná konštrukcia, ktorá odolá každému detskému vyčíňaniu. Zaoblené okraje chránia dieťa pred poranením. Či už si vyberiete ekologický prírodný drevený masív alebo kvalitnú MDF dosku môžete sa spoľahnúť, že v našich postieľkach budú vaše ratolesti v bezpečí. 

Polohovateľné dno pre najvyšší komfort

Pre sladký spánok je dôležitý výber správneho matraca, ktorý nesmie byť príliš mäkký, no ani príliš tvrdý. Matrac má totiž veľký vplyv na formovanie detskej chrbtice. Ak však chcete pre svoje dieťa skutočne to najlepšie, oceníte polohovateľnú detskú postieľku. Jej dno jednoducho nastavíte podľa možností detského pohybu. Dieťa tak bude v bezpečí v akejkoľvek polohe - keď leží, sedí aj stojí. 

Spánok s bábätkom - bezpečný a pohodlný

Ak chcete byť so svojim dieťatkom v kontakte kedykoľvek počas noci bez toho, aby ste museli vstávať z postele, zaobstarajte si detskú postieľku k posteli. Je skonštruovaná tak, aby bola pre dieťa maximálne bezpečná a pohodlná. Detskú postieľku si jednoducho prisuniete ku kraju postele pri vašu hlavu a bábätko tak budete mať na dotyk vo svojej blízkosti. Ďalším riešením je detská postieľka v tvare kolísky, ktorú jednoducho prisuniete kamkoľvek.

 Široká ponuka za skvelé ceny

Na našom webe nájdete detské postieľky len z najkvalitnejších materiálov so zárukou trvanlivosti. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí , tvarov a motívov, ktoré ozdobia každú detskú izbu. Náš sortiment tvoria jednoduché a ľahké drevené detské postieľky, ale aj zdobenejšie a mohutnejšie postieľky s obrázkami obľúbených kreslených Disney postavičiek. Pozrite si našu aktuálnu ponuku za výhodné ceny.

detske postielky
detska postielka

Hodnotenie

Najlepšie detské postieľky
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma