Nakupujte oblečenie online!

Nakupujte oblečenie online!

Prečo sa nemusíte báť nakupovať oblečenie cez internet

02.12.2014 | ONWAY | www.znackovamoda.eu

Existuje viacero názorov na nakupovanie oblečenia v internetových obchodoch. Niektorí ľudia majú takýto moderný spôsob nakupovania radi, iní ho nemajú v láske a ďalší možno až neznášajú. Aké sú teda výhody a nevýhody nakupovania oblečenia online? Skúsime si to zhrnúť v tomto článku.

 

Výhody nakupovania online

 

E-shopy s oblečením,  z najznámejších sú to napríklad e-shop SportsDirect, Takko eshop, Intimissimi online shop, či iné, ponúkajú oproti svojim kamenným predajniam množstvo výhod. Najväčšou sú  okamžité zľavy a výpredaje, ktoré môžete využiť. Šetríte čas, pretože sa nemusíte prehrabávať v stovkách, pre vás možno nezaujímavých kúskov oblečenia a pozriete si len to, čo vás naozaj zaujíma. Nemusíte skúšať všetko oblečenie, v módnych eshopoch zvykne byť oblečenie zobrazené na modeloch, alebo figurínach, takže hneď vidíte, ako daný strih vyzerá, či sa vám páči a asi ako bude vyzerať aj na vás. Taký e-shop Tezenis dokonca zobrazuje aj zadnú stranu oblečenia len jednoduchým prejdením kurzorom myši po obrázku produktu. Veľmi nápomocné. Výhod nakupovania by sme mohli spomenúť ešte oveľa viac, to si ale necháme na ďalší článok.

 

Nevýhodami nakupovania online je hlavne absencia možnosti vyskúšania oblečenia, to ale do istej miery nahrádza vyššie spomenutá výhoda. Takisto si tovar nemôžete ohmatať.

„Čo ak mi oblečenie nebude sedieť, bude príliš veľké, alebo malé?“ Toto je najčastejšou otázkou ľudí, ktorí nemajú s nakupovaním oblečenia online skúsenosti. Je to jednoduché. Zo zákona vyplýva, že každý produkt zakúpený v internetovom obchode môžete do 14 dní bezdôvodne vrátiť. Tovar musí byť samozrejme nenosený, nepoškodený a v pôvodnom obale. Predajca je povinný vrátiť vám 100% z ceny oblečenia + náklady na poštovné. Preto sa nemusíte báť, že vám oblečenie nesadne. Proste ho pošlete naspäť a buď si vyberiete inú veľkosť, alebo skúsite nový kúsok.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma