Nano ochrana aj pre interiér automobilu

Nano ochrana aj pre interiér automobilu

Ošetrite nanotechnológiou aj interiér auta

26.04.2018 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Nanotechnológia prináša mnoho noviniek aj v oblasti autokozemtiky. Produktmi vyrobenými na báze tejto inovatívnej technológie dokážeme ošetriť celý automobil. Môže ísť o čelné sklo, lakovanie či disky. Pozrime sa ale do interiéru, kde taktiež nájdeme povrchy, ktoré sú vhodné na ošetrenie.

 

Plastové povrchy sú v interiéri bežné. Samozrejme aj túto časť sa snažíme udržiavať v maximálnej čistote. NANO ochrana plastov v interiéri vozidla dodá vašej prístrojovej doske a plastu efekt ľahkého čistenia, vďaka ktorému bude udržiavanie čistoty v interiéri jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie. Nečistoty a tekutiny nedokážu priľnúť priamo na povrch, vďaka čomu je jednoduchšie ich odstrániť.

 

Ďalším materiálom nachádzajúcim sa v interiéri je textil. Sedačky treba udržiavať, veď bežnými sú rôzne fľaky a ušpinenia. Nano impregnácia textilu zabezpečí jedinečné vlastnosti povrchu ako hydrofóbia, oleofóbia či nepriľnavosť nečistôt. Textilné sedačky budú chránené neviditeľnou nano vrstvou, pričom sa nezmení ich výzor a priedušnosť. Následná údržba bude oveľa jednoduchšia a rýchlejšia.

 

Produkty pre interiér automobilov nájdete v e-shope spoločnosti NanoProm. Okrem týchto produktov nájdete mnoho iných, ktorými viete ošetriť rôzne povrchy. Vyskúšajte si nano produkty aj Vy a užívajte si výhody, ktoré Vám ponúkajú.

Hodnotenie

Nano ochrana aj pre interiér automobilu
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma