Nanotechnológia a jej produkty

Nanotechnológia a jej produkty

Pomocou nano produktov zmeníte povrchy na nepoznanie

04.08.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Pojmy ako nano alebo nanotechnológia sa čoraz viac dostávajú do povedomia. Je to revolučná technológia, ktorá je schopná zmeniť povrchové vlastnosti väčšiny povrchov. Nano produkty majú veľmi široké využitie. Aplikovať ich môžeme v domácnosti, záhrade či v automobiloch. V týchto priestoroch nájdeme mnoho typov povrchov, ktoré sú vhodné na ošetrenie nanotechnológiou.

 

Poďme sa pozrieť, ktoré všetky povrchy sa dajú ošetriť nano produktmi. Začnime sklom. Tento typ povrchu je naozaj veľmi bežný a nájdeme ho v každej domácnosti. Ošetriť môžete okná, zrkadlá, skleníky, sklenené stolíky alebo sprchové kúty.

 

Samozrejme každý z nás má niekoľko kúskov oblečenia. Aj textil sa dá ošetriť nanotechnológiou. Tu platí dôležitá zásada. Textil musí nano impregnáciu poriadne nasať, aby získal požadované vlastnosti. Ošetriť sa dajú oblečenie, textilné topánky, čalúnenie v aute či bytový textil.

 

V záhrade nájdeme kamenné, plastové a drevené povrchy, ktoré sú taktiež vhodné na aplikáciu nano produktu. Ak sa pozrieme do garáže a na naše auto, na ňom nájdeme sklenené, lakované, plastové, chrómované povrchy. Nano produkty si poradia aj s týmito povrchmi, preto ich ocenia aj milovníci áut.

 

Aké hlavné výhody získate aplikáciou nano produktu?

 

1. Ošetrený povrch odpudzuje vodu a oleje.

 

2. Nečistoty sa nedokážu priľnúť k povrchu.

 

3. Nano ochrana je dlhotrvajúca vďaka UV stabilite.

 

4. Povrch nezmení svoj vzhľad ani priedušnosť.

 

5. Ľahšia údržba povrchu, jednoduchšie čistenie, na ktoré Vám stačí čistá voda.

 

Všetky tieto produkty nájdete v ponuke spoločnosti NanoProm. Navštívte ich stránky, dozvite sa viac o nanotechnológii a jej produktoch a užívajte si výhody, ktoré Vám ponúkajú inovatívne nano produkty.

Nano ochrana čelného skla
Tvar kvapiek na ošetrenom textile

Hodnotenie

Nanotechnológia a jej produkty
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma