Nanotechnológia dokáže nevídané veci

Nanotechnológia dokáže nevídané veci

Pomocou nano produktov zmeníte povrchy na nepoznanie

15.06.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Svet sa neustále mení a vyvíja. Každý deň sa vynorí nový objav či špekulácia. Menia sa aj technológie. Možno tou najzaujímavejšou je nanotechnológia. Nie náhodou je považovaná za technológiu 21. storočia. Ponúka široké využitie a má nekonečné možnosti. Čo ale nanotechnológia je?

 

Je to veda alebo inžinierstvo, ktorá skúma veci na atomárnej úrovni. Nanotechnológia pracuje s atómami a molekulami vo veľkosti 1 - 100 nanometrov. Jeden nanometer je jedna miliardtina metra.

 

Táto technológia je využiteľná v mnohých odvetviach. Do popredia sa dostávajú produkty, ktoré sú vyrobené práve na báze tejto technológie. Sú to produkty, ktoré dokážu zmeniť povrchové vlastnosti. Využiť sa dajú v domácnosti, v záhrade či v automobile. V domácnosti nájdeme veľmi veľa povrchov. Keď si prejdeme všetky miestnosti, natrafíme na sklo, plast, chróm, nerez, kameň, drevo či textil. Naozaj dostatok rozličných povrchov. Pomocou nanotechnológie dokážete ošetriť a pozmeniť všetky tieto povrchy.

 

Vyššie vymenované povrchy by sa dali rozdeliť do dvoch skupín - savé a nesavé. Práve podľa tohto kritéria sú rozdelené aj produkty. Na savé povrchy je potrebný iný produkt ako na tie nesavé. Po ošetrení ale všetky získajú podobné, predtým nevídané vlastnosti. Na povrchu sa vytvorí tenká, neviditeľná nano vrstva, ktorá ale nezmení vzhľad ani priedušnosť povrchu. Práve táto vrstva zabráni, aby sa voda či nečistoty dostali do kontaktu so samotným povrchom.

 

Vymenujme si, aké výhody ponúkajú nano produkty:

 

1. Hydrofóbia, oleofóbia - odolnosť voči vode, olejom a iným tekutinám.

 

2. Nepriľnavosť nečistôt.

 

3. Efekt ľahkého čistenia.

 

4. Úspora času a peňazí.

 

5. UV stabilita.

 

6. Jedná sa o kvalitné nemecké produkty.

 

7. Nano ochrana je nezávadná pre potraviny.

 

8. Po ošetrení sa nezmení vzhľad ani priedušnosť povrchu.

 

9. Na povrchu textilného povrchu sa vytvorí efekt lotosového kvetu.

 

Ako vidíte z uvedených výhod, nanotechnológia ponúka úplne nové vlastnosti, ktoré nám môžu zmeniť a uľahčiť každodenný život. Spoločnosť NanoProm ponúka inovatívne nano produkty, ktorými dokážete zmeniť svet okolo Vás. Navštívte stránky spoločnosti, dozvite sa viac a vyberte si produkt, ktorý bude Vašim verným pomocníkom v domácnosti, záhrade či pri ošetrení auta.

Nano ochrana čelného skla
Nano ochrana trička

Hodnotenie

Nanotechnológia dokáže nevídané veci
Hodnotenie 4.57 z 5
Počet hlasov 7
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma