Nanotechnológia sa postará o komplexné ošetrenie Vášho auta.

Nanotechnológia sa postará o komplexné ošetrenie Vášho auta.

Nano ochrana pre Vaše auto.

09.02.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Nanotechnológia sa čoraz viac dostáva do povedomia spoločnosti. Túto revolučnú technológiu, ktorú nazývajú aj „Technológiou 21. storočia“ už využívajú v mnoho odvetviach. Táto veda ponúka široké spektrum využitia, ošetriť sa ňou dá veľa rozličných povrchov.

 

V tomto článku si trochu priblížime produkty, ktorými hravo ošetríte Vaše auto. Samozrejme o naše autá  sa treba poriadne starať, predstavujú totiž jedno z najcennejších vecí, ktoré máme. V špecializovaných obchodoch nájdeme mnoho prípravkov, mnoho druhov autokozmetiky, človek sa v tom pomaly ani nevyzná. Do popredia sa ale postupne dostávajú produkty, ktoré sú vyrobené na báze nanotechnológie. Práve vďaka tejto inovatívnej technológie tieto produkty dokážu zmeniť vlastnosti jednotlivých povrchov.

 

Naše auto je vystavené mnohým vplyvom. Najviac dá zabrať počasie. Slnko, dážď či sneh. Každé ročné obdobie je akousi skúškou. K tomu treba počítať s prachom a rôznymi iným nečistotami. Dnes úž snáď v každom meste je pár autoumyvární, ale človek si niekedy nevie nájsť čas, aby kompletne umyl auto, hoci niekedy by stačilo len rýchle opláchnutie.

 

Preto prichádzajú na pomoc nano produkty, ktoré Vám zabezpečia ľahšiu starostlivosť a čistenie auta. Začnime tým najdôležitejším – čelným sklom. Z auta samozrejme potrebujeme mať dokonalý výhľad, aby sme mali maximálny prehľad, čo sa deje na cestách. Nanotechnológiou sa dá ošetriť aj čelné sklo – takzvanými Tekutými stieračmi. Je to revolučný produkt, ktorý zabezpečí jedinečné vlastnosti:

 

1. Sklo po ošetrení odpudzuje vodu, oleje a iné tekutiny.

 

2. Nečistoty sa nedokážu priľnúť na čelné sklo.

 

3. Pri rýchlosti 60-70 km/h začína odpor vzduchu tlačiť kvapky zo skla preč.

 

4. Efekt ľahkého čistenia.

 

5. UV stabilita.

 

Ďalšou veľmi dôležitou časťou auta je lakovanie. Veď čo iné poteší viac, ako jeden krásny, čistý a vyleštený autolak. Aj tento typ povrchu dokážete ošetriť nano produktom. Výsledný efekt je veľmi podobný ako pri skle. Týmto produktom viete ošetriť nielen auto, ale je vhodný aj pre motorky či lode.

 

Kolesá a disky sú ďalšími objektmi, ktoré nemôžu chýbať, bez nich by nebolo auto autom. Po aplikovaní nano produktu sa môžete tešiť na výraznú redukciu usádzania brzdného prachu a nečistôt. Následné čistenie je oveľa ľahšie, postačí Vám prúd vody.

 

Presuňme sa do interiéru auta. Tu nás čaká mnoho plastových komponentov. Aj tieto povrchy sú vhodné na to, aby sa skamarátili s nanotechnológiou. Plasty, ktoré sa nachádzajú v interiéri môžu získať jedinečné vlastnosti. Po ošetrení sa nečistoty alebo tekutiny nedokážu zachytiť na povrchu, vďaka čomu bude udržiavanie interiéru rýchlejšie a efektívnejšie. Pozadu nezostane ani čalúnenie v aute. Nano impregnácia textilu je vhodná aj na tento účel. Samozrejme ošetriť sa ňou dajú iba textilné sedačky, ktoré sú schopné nasať do seba impregnáciu. Po kompletnom vysušení si môžete užívať výhody, ktoré Vám tento produkt ponúka.

 

Teraz sa pozrime po kapotu. Aj v tejto časti vozidla Vám nanotechnológia dokáže pomôcť. Produktmi REWITEC dokážete znížiť spotrebu paliva a obnoviť opotrebované povrchy vnútorných súčiastok motora alebo prevodovky. Nejedná sa ale o žiadne aditívum. Tieto produkty vytvoria vrstvu, ktorá dokáže vylepšiť vlastnosti povrchov. 

 

Ako vidíte, nanotechnológia má veľmi široké využitie aj v oblasti autokozmetiky. Všetky vyššie spomínané produkty má vo svojej ponuke firma NanoProm. Nájdete tu rôzne iné zaujímavé produkty. Vyskúšajte nano produkty aj Vy a zmeňte svet okolo Vás. 

 

Rozdiel na čelnom skle.
Rozdiel na laku auta.

Hodnotenie

Nanotechnológia sa postará o komplexné ošetrenie Vášho auta.
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma