Náplň práce a požiadavky v katalógu pracovných pozícií

Náplň práce a požiadavky v katalógu pracovných pozícií

Katalóg pracovných pozícií je zoznamom pozícií aj s požiadavkami na zručnosti, znalosti a vzdelanie.

14.04.2014 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Každy uchádzač ešte predtým ako sa rozhodne reagovať na brigádu, by mal vedieť aké požiadavky môže mať od neho budúci zamestnávateľ či ešte predtým personalista na pracovnom pohovore. Len človek, ktorý bude požiadavky spĺňať čo najlepšie, má šancu pracovné miesto získať.

 

Katalóg brigádnických pozícií je zoznamom bežných aj menej bežných pracovných pozicií, ktoré zamestnávatelia veľmi často uzatvárajú so študentami na základe dohody o brigádnickej práci študenta. Často ide o brigády vykonávane najmä v letných mesiacoch - plavčík, turistický sprievodca, poľnohospodársky pracovník.

 

Pri každej pozícií je popísaná aj náplň práce, teda činnosti, ktoré brigádnik bude s veľkou pravdepodobnosťou bežne vykonávať. Čo je však ešte dôležitejšie, pri pozíciách sú uvedené požiadavky na brigádnika, ktoré sú dôležité nie len pre výber na pracovnom pohovore, ale aj neskôr v zamestnaní.Ide o zručnosti (jazykové, ekonomické, počítačové a osobnostné), vzdelanie (odbor), príp. iné špecifické požiadavky pri niektorých pozíciách - programátor, animátor či aupair

 

Katalóg pracovných pozícií je užitočná pomôcka najmä pre mladých ľudí, ktorí doteraz nemali skúsenosti s jednotlivými pracovnými pozíciami a ešte nevedia úplne presne, čo môže budúci zamestnávateľ od nich vyžadovať.

Hodnotenie

Náplň práce a požiadavky v katalógu pracovných pozícií
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma