NAS Lenovo Iomega EZ a IX2

NAS Lenovo Iomega EZ a IX2

Majte svoje dáta v bezpečí

13.03.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.lenovo-shop.sk

Zamysleli ste sa už niekedy, kde máte uložené svoje dáta? Sú vždy dostupné? Sú na dosah vzdialene? Sú v bezpečí? Ak ich máte na pevnom disku v počítači alebo napálené niekde na optických médiách, musíte zakaždým odpovedať Nie! Jednoduchým riešením sú dnes už cenovo dostupné NAS servery.

NAS (anglicky Network Attached Storage – dátové úložisko na sieti) je v informatike označenie pre dátové úložisko pripojené k miestnej sieti LAN. Dáta tohto úložiska môžu byť poskytované rôznym užívateľom. NAS nemusí mať len funkciu súborového servera, ale môže mať aj iné špeciálne funkcie. Napríklad klient P2P siete, webový server a ďalšie. Väčšinou obsahuje nejaký vstavaný počítač, ktorý má za úlohu zdieľanie dát a podporu rôznych protokolov. V porovnaní s inými sieťovými úložiskami sú NAS servery rýchlejšie, majú ľahšiu administráciu a jednoduchšie nastavenie.

 

Lenovo Iomega EZ

Vaša domáca sieť – rýchla a jednoduchá cesta k zálohovaniu, zdieľaniu a prístupu k súborom vo vašej domácej sieti.

Získajte vysokú kapacitu, spoľahlivé úložisko domácej siete s Lenovo® Iomega® EZ Media & Backup Center. Jednoducho zdieľajte a sprístupnite súbory, fotky, videá a hudbu medzi všetkými vašimi počítačmi a s priateľmi a rodinou pomocou LenovoEMC™ Personal Cloud and LenovoEMC™ Link mobile app funkciami. Je rýchly, silný a nastavenie prostredníctvom troch krokov je veľmi jednoduché, aj keď ste nikdy predtým nepoužívali žiadnu sieťovú jednotku. Toto zariadenie bohaté na funkcie má zabudovaný UPnP ™ AV Media Server (DLNA kompatibilné) a iTunes™ Server, takže obsah môžete ľahko zdieľať medzi počítačmi a inými ďalšími digitálnymi zariadeniami, ako sú napr. herné konzoly, digitálne fotorámiky alebo SmartTV. Navyše automaticky pridáva súbory na Vaše Facebook, YouTube a Flickr účty a používa aktívne zložky s cieľom vytvoriť personalizované prezentácie a posielať e-maily.

 

Lenovo Iomega IX2

Úložné sieťové zariadenie určené pre malé kancelárie a domáce siete.

Poháňaný prvotriednou LenovoEMC™ úložnou technológiou, Lenovo Iomega® ix2 Network Storage  2-bay je riešenie ukladania dát s pokročilou ochranou dát, ktoré ukladá, zdieľa a chráni všetky Vaše dôležité súbory, lokálne a vzdialene s pohodlím cloudu. Ideálny pre malé kancelárie, pracovné skupiny alebo pokročilé domáce siete. Lenovo Iomega ix2 je plne vybavený s až do 6 TB úložnej kapacity. Iomega IX 2 optroti EZ podporuje kamerové systémy a je s ním jednoduché prezeranie, archivácia, ochrana a zdieľanie bezpečnostných video a audio súborov odkiaľkoľvek, kde je vstavané video monitorovacie riešenie.

 

 

Celý článok nájdete tu: NAS Lenovo Iomega EZ a IX2

 

www.lenovo-shop.sk

 

facebook

Hodnotenie

NAS Lenovo Iomega EZ a IX2
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma