Navštívte Hotel Hviezdoslav „malý hotel s veľkým srdcom“

Navštívte Hotel Hviezdoslav „malý hotel s veľkým srdcom“

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

20.08.2015 | Sz3, s. r. o.

Osobitá architektúra, historická noblesa, skvelá gastronómia, wellness – 4 hviezdičky Hotela Hviezdoslav rozhodne hovoria za všetko. Hotel Hviezdoslav je prvým „boutique“ hotelom pod Tatrami - je umiestnený v srdci starobylého kráľovského mestečka Kežmarok na spojnici medzi Radnicou, Bazilikou Minor a Kežmarským hradom, ktoré mu dodávajú punc histórie. Okrem bohatých dejín tu však na Vás čaká aj čarovná príroda, čo Vám na jednej strane zabezpečí jedinečný zážitok  a na druhej strane aj nezabudnuteľný oddych.

 

Atmosféra dotvorená historickým luxusom

Po príchode na miesto Vás osloví príjemná atmosféra dotvorená historickým luxusom, ktorý z Hotela Hviezdoslav doslova vyžaruje. Privíta Vás vždy milo naladená recepčná a následne dostanete kľúčiky od Vášho osobného kráľovstva. Všetok komfort sveta či už v izbách alebo apartmánoch je doplnený o historizujúci nábytok a hoci sú izby priestranné, sú i útulné. Z niekoľkých izieb máte možnosť vidieť týčiace sa Belianske Tatry, čo určite každý milovník prírody ocení.

 

Gastronomický zážitok

V štýlovej reštaurácii sa môžete tešiť na kuchyňu orientovanú na 4 ročné obdobia, kedy sa Vám na tanier dostane jedlo z čerstvých sezónnych surovín. V prípade potreby sú však kuchári prichystaní vyhovieť aj zložitejším požiadavkam a zohľadniť i Vaše zdravotné obmedzenia. Ak nie ste hladní, zájdite do Literárnej kaviarne, miesta oddychu s voňavou kávou a belgickými pralinkami v spoločnosti kníh, ktoré Vás určite pohltia. Nájdete tu i básnické zbierky od nášho najväčšieho slovenského básnika Pavla Országha Hviezdoslava, ktorý v tejto budove žil počas jeho štúdia na lýceu. Obľúbeným miestom hotelových hostí a návštevníkov pri krátkych stretnutiach či už s priateľmi alebo obchodnými partnermi, je jednoznačne Lobby Bar Múza.

 

Chystáte sa na menšie či väčšie posedenie?

Ubytovanie KežmarokHotel Hviezdoslav Vám na konferencie a oslavy výborne poslúži hneď niekoľkými hotelovými priestormi. Thökölyho salón pre obchodné rokovania, školenia, porady... Maršalský salón pre romantickú večeru s polovičkou, rodinnú oslavu so štipkou luxusu... pre každého milovníka pestrých farieb kvetín a pekného výhľadu je pripravená Letná terasa.

 

„Šťastie a úspech to nie je materiálne bohatstvo, ale cítiť sa fyzicky i duševne fit...“

Ubytovanie KežmarokHotel Hviezdoslav poskytuje aj relaxačné služby vo vlastnom Wellness Centre Harmónia. V tomto hektickom období príde každému určite vhod zastaviť sa, odpočinúť si a nechať sa rozmaznávať masážami, paleoterapiou, či navštíviť saunový svet,  jaccuzzi, ľadový dážď a k tomu všetkému Vám pripravia aj lahodné Wellness Menu.

 

V tomto Hoteli zabudnete na všedné problémy dňa a stane sa tak výnimočným miestom pre Vaše jedinečné okamihy. To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Navštívte Hotel Hviezdoslav „malý hotel s veľkým srdcom“
Hodnotenie 4.88 z 5
Počet hlasov 8
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma