Neobľubujete polievky cez leto? Vyskúšajte polievku Gaspacho

Neobľubujete polievky cez leto? Vyskúšajte polievku Gaspacho

Studená polievka Gaspacho PROTISSIMO

03.07.2014 | EGO SANUM, s.r.o. | www.zdravoschudnut.sk

Máte radi polievky, ale k horúcemu letnému dňu sa Vám žiadna nežiada? Možno zmeníte názor, ak ochutnáte polievku Gaspacho PROTISSIMO. Tá sa konzumuje za studena a je zdravým jedlom na obed či večeru.

 

Hoci je instantnou diétnou polievkou, chutí ako klasická rajčinová polievka. Jej príprava je jednoduchá a rýchla a keď si nestíhate urobiť obed je ideálnou voľbou. Patrí medzi diétne jedlá značky PROTISSIMO a preto je vhodná pri redukcii hmotnosti, ale aj pri jej udržiavaní.

 

Pri bielkovinovej diéte je vhodná od 1.fázy redukcie a môže tvoriť náhradu jedného hlavného jedla v rámci celodennej stravy. Aj napriek tomu, že patrí medzi instantné diétne jedlá, nechutí vôbec ako z prášku, aj keď sa tak pripravuje. Veľký dôraz produktov PROTISSIMO je práve zameraný na kvalitu použitých surovín, chuťové vlastnosti a rýchlosť ich prípravy.

 

V prípade, že by ste mali predsa len záujem o teplé polievky, tak PROTISSIMO ich má v ponuke hneď niekoľko. Patrí sem Brokolicový krém PROTISSIMO, Cibuľová polievka s krutónmi PROTISSIMO, Hráškový krém PROTISSIMO, Hubový krém PROTISSIMO, Kari polievka PROTISSIMO, Kurací krém PROTISSIMO, Polievka s kari a rezancami PROTISSIMO, Pórový krém PROTISSIMO, Rybacia polievka PROTISSIMO, Špargľový krém PROTISSIMOZeleninový krém PROTISSIMO. Ponuka polievok je ozaj široká a nielen ponuka polievok.

 

Celý sortiment produktov PROTISSIMO pozostáva z vyše 30tich slaných a 30tich sladkých jedál. Od instantných až po hotové, určené na priamu konzumáciu.

 

Ak potrebujete schudnúť alebo si udržiavať hmotnosť bez obáv z ďalšieho priberania, tak produkty PROTISSIMO sú ideálne a určené práve pre Vás. Detailnejšie informácie o ich zložení a celý sortiment nájdete na stránke www.zdravoschudnut.sk.

 

Hodnotenie

Neobľubujete polievky cez leto? Vyskúšajte polievku Gaspacho
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma