Netradičná brigáda v DPB

Netradičná brigáda v DPB

Si študent a chcel by si vedieť aké to je šoférovať električku? Máš šancu.

22.04.2016 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.gsgroup.sk

Veľká väčšina študentov sa približne v tomto období začínať pomaly obzerať po brigáde. Čašník, animátor, obsluha v rýchlom občerstvení,... A čo tak niečo úplne iné? Trúfol by si sadnúť za volant električky?

 

Dopravný podnik mesta Bratislava už dlhodobo bojuje s nedostatkom vodičov električiek. Každodenné skoré ranné vstávanie a nekončiace nadčasy sťažujú život mnohým zamestnancom dopravného podniku. Problém sa nakoniec rozhodli riešiť veľmi sviežo a kreatívne. Začínajú ponúkať túto prácu študentom vysokých škôl vo forme brigády s možnosťou prechodu na trvalý pracovný pomer a kariérneho rastu. Snažia sa osloviť najmä študentov, ktorí môžu mať so svojim študijným odborom problematický vstup do života.

 

Nástupu je možný od 1. mája. Na začiatku musí každý potencionálny budúci vodič prejsť zdravotnou prehliadkou, psychotestami a kurzom. Finančné výdavky s tým spojené sa vynahradia zmluvou o vykonaní určitého objemu práce.

 

Študenti ako vodiči električky musia spĺňať nasledujúce podmienky:

- vek od 21 rokov

- vodičské oprávnenie skupiny B

- výpis z registra trestov

 

Ak spĺňaš podmienky a nebúraš každý druhý piatok neváhaj a skús. Veď koľko ľudí si môže robiť selfíčka ako šoféruje električku alebo voziť spolužiakov zo školy. Pridaj k tomu veľmi slušný plat a letná brigáda ako vyšitá. Sľubujú rovnakú hodinovú mzdu ako pre pracovníkov na trvalom pracovnom pomere (mesačný plat vodiča na TPP je okolo 1000 Eur). Keby ti predsa chýbalo točenie volantom stačí sa posnažiť a možno časom presadneš do autobusu či trolejbusu.

 

Tešíme sa na vaše selfies a prajeme veľa pozornosti! :)

 

Ak ťa ponuka zaujala, pošli svoje CV na vodici@dpb.sk.

 

Hodnotenie

Netradičná brigáda v DPB
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma