Nie je okno ako okno

Nie je okno ako okno

To Vám povie každý, kto sa venuje výrobe alebo jeho predaju.

27.03.2014 | DD TRADE | ddtrade.sk

Plastové okná a dvere

 

Nie je okno ako okno. To Vám povie každý, kto sa venuje výrobe alebo  predaju okien. Výber okien závisí od mnohých faktorov vyplývajúcich zo samotnej stavby a s tým súvisí aj to, aké parametre musí okno spĺňať.

 

Prievzdušnosť, rovnako ako vodotesnosť a odolnosť proti vetru sa delí do niekoľkých tried. Každá spoločnosť, ktorá zabezpečuje predaj plastových okien by Vám mala vedieť správne poradiť, aké parametre musí okno spĺňať, aby Vám vedelo dobre slúžiť.     

Taktiež, okná, ktoré sú predávané v Európskom hospodárskom priestore musia mať na základe súčasnej platnej legislatívy zverejnené technické vlastnosti v rámci CE značky a tieto vlastnosti sú tiež súčasťou ES prehlásení o zhode, ktoré vystavuje výrobca. 

 

Jedny z veľmi kvalitných plastových okien sú okná Salamander, ktoré sú príznačné vysokou belosťou (podmienenou hladkosťou povrchu) a vysokým stupňom lesku. Ide o okná s vysokým kvalitatívnym štandardom a vysokou technickou zrelosťou.

 

Plastové okná Bratislava

 

Je mnoho spoločností, ktoré sa rozhodli špecializovať práve na výrobu a predaj okien profilového systému Salamander. Medzi ne patrí aj DD Trade, ktorá má však vo svojej ponuke aj ďalšie značky.    

 

Spoločnosť tiež predáva hliníkové okná a hliníkové dvere, ktoré je vhodné umiestňovať do stavieb, v ktorých sú kladené vysoké požiadavky na bezpečnosť a dlhoročnú životnosť. 

Hliníkové okná sa napríklad využívajú ako výklady, showroomy alebo na administratívnych budovách. V prípade dvier ich je vhodné použiť napr. na vchodové dvere obytných viacpodlažných domov, úradov, či škôl.

Majú vysokoodolnú hliníkovú konštrukciu s prerušenými tepelnými mostam a sú odolné voči mechanickému poškodeniu, rozmerovo stále a ľahko udržiavateľné.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma