Niektoré reakcie na brigádu sa vyrovnajú kajšmentke

Niektoré reakcie na brigádu sa vyrovnajú kajšmentke

Žiadosť na brigádu, ktorú uchádzač posiela zamestnávateľovi by mala vyzerať seriózne. Niektoré sú však plné gramatických chýb

31.07.2014 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Ak má uchádzač seriózny záujem o brigádu mal by k tomu pristupovať už aj pri žiadosti. Napriek tomu sa stále často stretávame s takými, ktoré pôsobia niekedy až vtipne a prekonávajú aj kajšmentke či kožmekra.Niektorým robí problém aj napísanie samotného slova brigáda či brigády, a tak často vyhľadávajú pojmy ako brygáda, brigádi, prigády, alebo prigáda. Takýchto kajšmentke výrazov je oveľa viac a mnohé krkolomné pojmy sa vyskytujú priamo v reakciách na brigádu, ktoré uchádzači posielajú. 

Zamestnávateľ tak potom môže mať problém s posúdením žiadosti, keďže často ani presne nepochopí, čo uchádzač chce. Túto žiadosť potom veľmi rýchlo zamietne. Ak teda máte seriózny záujem o prácu alebo brigádu, dbajte od prvého momentu na to, čo zamestnávateľovi napíšete. Vyhnite sa výrazom, ktorý by zamestnávateľ nemusel pochopiť, píšte gramaticky správne. Ide predsa len o pár viet, ktoré nie je problém dať niekomu skontrolovať.

Hodnotenie

Niektoré reakcie na brigádu sa vyrovnajú kajšmentke
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma