Nová Escape Room v Bratislave

Nová Escape Room v Bratislave

Brainteaselava Escape room je už otvorená

27.07.2015 | Brainteaselava Escape Room | brainteaselava.sk

Pre všetkých milovníkov pomerne nového druhu zábavy tzv. Escape Room (únikovych) hier máme výbornú správu. Jednu novú s názvom Brainteaselava Escape Room otvorili začiatkom júna v centre Bratislavy.

 

Úniková hra naživo (Real-life escape game) je celosvetovo rozšírený formát založený na prenesení obľúbených počítačových únikových (escape the room) hier do reality. Skupina 2-5 ľudí sa ocitne zavretá v tematickej miestnosti s cieľom dostať sa odtiaľ von. Musia dôkladne preskúmať miestnosť, odhaliť význam rôznych zvláštnych i zdanlivo obyčajných vecí, pospájať si súvislosti a krok za krokom postupovať k cieľu. Nájdu kľúč, otvoria zamknutú skrinku, v ktorej je nahrávka s tajným odkazom,  pomocou stôp rozlúšta tajomný nápis alebo objavia ukrytý vypínač, čo osvetlí temné zákutie. A to všetko treba stihnúť v časovom limite 60 minút.

 

V Brainteaselava Escape Room si môžete zatiaľ vyskúšať miestnosť "V pazúroch ŠtB", v ktorej sa vrátite o pár desaťročí späť, do doby, keď tajná polícia striehla na nepriateľov režimu. Vstúpite do bytu, z ktorého veľa nešťastníkov zmizlo bez stopy. Uniknete z neho živí aj s dôležitými informáciami v boji za slobodu?

 

Prídte si to vyskúšať na Obchodnú 2 v Bratislave za uvádzaciu cenu iba 39 eur za skupinu 2-5 ľudí. Viac informácii aj rezervačný formulár nájdete na brainteaselava.sk alebo na Facebooku.

V pazúroch ŠtB
Čo to len môže znamenať?

Hodnotenie

Nová Escape Room v Bratislave
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma