ŠTÝLOVÉ EKO REKLAMNÉ PREDMETY A EKO FIREMNÉ DARČEKY BOC´N ROLL

ŠTÝLOVÉ EKO REKLAMNÉ PREDMETY A EKO FIREMNÉ DARČEKY BOC´N ROLL

Ekologické a znovu použiteľné obaly na sendviče a občerstvenie s potlačou alebo bez potlače

30.09.2013 | Happy Fabric s.r.o. | www.greenbottle.sk

 

 

 

Na trhu firmy môžu nájsť mnoho druhov reklamných predmetov, ktoré používajú pre marketing svojej firmy. Väčšinou je to "klasika" -  pero, hrnček, kalendár, diár. Tieto predmety sú určite praktické, pretože sú to veci, ktoré každý z nás využíva pri dennodenných aktivitách, ale povedzme si úprimne, do istej miery sú už tak trochu nudné.

 

My chceme firmám ponúkať reklamné predmety, ktoré sú netradičné a  ktoré súčasne dávajú aj určitý signál okoliu firmy. Signál o tom, čo je pre ňu dôležité, a to že svoje podnikanie vykonáva "zodpovedne" voči životnému prostrediu a zdraviu ľudí a zaujíma ju rozmer "eko".

 

Boc'n Roll & Snack’n Go sú ekologické a znovu použiteľné obaly na sendviče a občerstvenie. Iba v minulom roku v minulom roku ušetrili viac ako 200 ton alumíniovej fólie, resp. 30 000 km, čo sa rovná okružnej jazde okolo Austrálie!

 

Okrem  jednoduchého ale krásneho dizajnu s pestrými farbami a praktickosti týchto eko produktov je pridanou hodnotou eliminácia používania plastových sáčkov, igelitu, servítok a iných jednorazových obalov, pomoc životnému prostrediu a ochrana ľudského zdravia.

 

Všetky naše produkty sú dostupné buď u predajcov pre maloobchod alebo priamo od našej firmy ako unikátny reklamný predmet a firemný darček pre reklamné a komunikačné agentúry pre ich klientov alebo priamo pre firmy.

 

 Aký odkaz chcete povedať svetu?

 

  - o vašej firme   

  - o vašej misii   

  - o novom produkte   

  - o realizovanej kampani

  - o firemnom ekologickom priateľstve k našej planéte

 

Tieto eko produkty šité na mieru s vaším firemným logom alebo akoukoľvek potlačou sú skvelým spôsobom, ako sa prezentovať eko.

 

Aj slovenské a české firmy už vytvárajú rôzne eko kampane, ktorými sa svojim zákazníkom snažia dať vedieť, že aj oni sa už konečne rozhodli začať brať ohľad na prostredie, v ktorom všetci žijeme a zachovávať určité hodnoty. Firmy prechádzajú na elektronické faktúry namiesto papierových, viac dbajú na recykláciu, v niektorých super a hypermarketoch už nie sú poskytované alebo predávané igelitové tašky, ale predávajú sa eko tašky na opakované používanie. To všetko svedčí o tom, že sa deje pozitívny posun v eko povedomí firiem a ľudí na Slovensku a v Čechách.

 

Týmto snahám sa veľmi tešíme, pretože naša fima Leverage ako výhradný dovozca niektorých eko značiek pre Slovensko a Českú republiku už tri roky úspešne pomáha šíriť tento "message" na Slovensku aj v Českej republike.

 

Tieto eko produkty sú denne využívané všetkými generáciami a prezentujú to, čo ste práve chceli povedať. Využite túto skvelú možnosť darovať niečo originálne po celý rok a najmä na blížiace sa Vianoce, rozhodne ich nenájdete v štandardných  reklamných katalógoch.

 

Potlač je dostupná už od 50 ks.

Boc'N Roll - Ekologický a znovu použiteľný obal na sendviče
Boc'n Roll v práci

Hodnotenie

ŠTÝLOVÉ EKO REKLAMNÉ PREDMETY A EKO FIREMNÉ DARČEKY BOC´N ROLL
Hodnotenie 4.85 z 5
Počet hlasov 13
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma