Nové okná nech stoja za to

Nové okná nech stoja za to

Predaj plastových okien realizuje množstvo firiem, treba si vybrať podľa dôležitých parametrov.

30.04.2014 | DD TRADE | ddtrade.sk

V prvom rade je to pomer kvalita-cena alebo záručný a pozáručný servis, ale nie je na škodu ani zistiť si referencie na dodané výrobky a služby u klientov.

 

Plastové okná Bratislava

 

V prípade okien sa viete aj na príklad v Bratislave stretnúť s firmami ponúkajúcimi okná Salamander od nemeckého výrobcu, ktoré patria medzi výrobky s vysokým kvalitatívnym štandardom a po technologickej stránke sú tiež na vysokej úrovni.     

 

Výrobca si dá záležať aj na dizajne, v ponuke sú oblé aj hranaté okná v rôznych farebných prevedeniach. Tieto okná ponúkajú tiež vysokú tepelnú a akustickú izoláciu, čím jednak zaručujú komfort, ale aj zníženie výdavkov spojených s vykurovaním a tepelnými stratami.

 

Okná Salamander tiež charakterizuje hladký povrch a ultra biela farba. Samozrejme, v ponuke sú aj rôzne imitácie dreva, či už z jednej alebo obidvoch strán.

Ak nie ste rozhodnutí pre plastové okná a dvere, riešením pre vás môžu byť produkty z hliníku. Hliníkové okná, prípadne hliníkové dvere,  v závislosti od čoho, čo hľadáte, tiež ponúka množstvo firiem v Bratislave.   

 

Hliník, ako výrobný materiál ponúka dlhú životnosť, trvácnosť a odolnosť, stabilnú konštrukciu, mnohotvárnosť, ale aj dobrú izoláciu, či priestor pre rôzne povrchové úpravy. Sú nielen energeticky úsporné, ale z architektonického hľadiska ponúkajú aj neobmedzené možnosti v prípade architektonických projektov.

 

Čo sa týka tieniacej techniky, z hliníka sú dostupné aj vonkajšie alebo vnútorné žalúzie, vertikálne látkové žalúzie, prípadne bambusové žalúzie. Najrozšírenejšie sú vnútorné hliníkové žalúzie, pretože spĺňajú požiadavky náročných klientov. Vonkajšie však priame slnečné žiarenie a priaznivo ovplyvňujú teplotu v miestnosti. Bambusové žalúzie zas svojím vzhľadom vytvárajú príjemnú atmosféru v interiéri.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma