Novinka v oblasti ochrany Vášho oblečenia

Novinka v oblasti ochrany Vášho oblečenia

Aké výhody získa impregnáciou ošetrený textil?

03.03.2015 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

O naše oblečenie sa treba dostatočne starať, to vie každý. Tou najzákladnejšou starostlivosťou je samozrejme pranie. Túto „techniku“ už pozná ľudstvo veľmi dávno. Kým v minulosti k praniu stačila voda z potoka, dnešné moderné práčky majú veľký počet funkcií. Mnoho gombíkov, človek sa už v tom pomaly ani nevyzná. Dnes už ale poznáme oveľa viac techník, ako udržať naše šaty čistejšie, aby sme ich mohli využívať čo najdlhšie. Veď kto z nás nemá obľúbený kúsok v šatníku, na ktorý nedá dopustiť?

 

Nanotechnológia zasiahla aj oblasť textilného priemyslu. Nové produkty vyrobené práve na základe tejto technológie dodávajú oblečeniu nové, unikátne vlastnosti.

 

Aké sú to tie vlastnosti?

 

1. Ošetrené oblečenie bude odpudzovať vodu, oleje a iné tekutiny

2. Na povrchu textilu sa vytvorí neviditeľná, tenká vrstva, ktorá ale nezmení výzor ani priedušnosť impregnovaného oblečenia

3. Vytvorí sa efekt lotosového kvetu

4. Ochrana je UV stabilná a odolá bežným pracím prostriedkom

5. Zaručí Vám menej časté pranie a ušetríte na pracích prostriedkoch, čím získate viac času, ušetríte peniaze a v neposlednom rade prispejete k ochrane životného prostredia

 

Určite sa pýtate, na aký povrch, na aký typ textilu je táto impregnácia vhodná. Oblečenie, topánky, bytový textil, čalúnenie v aute, stany, dáždniky. Je vhodný aj na kožu, ale pozor! Koža musí byť savá, aby impregnáciu dokázala dostatočne nasať. To isté platí aj pre textil. Aby sa požadované vlastnosti dostavili, textil musí impregnáciu dostatočne nasať. Ak sa tak stane, budete si môcť užívať nevídané a jedinečné vlastnosti Vášho oblečenia.

 

Aplikácia produktu je veľmi jednoduchá a preto ju zvládne každý. Na trhu nájdeme veľa nano produktov, ktoré slúžia na ošetrenie textilu. Mnohé z nich sa len tvária, že sú nano produktmi, v skutočnosti nimi nie sú. Firma NanoProm ponúka impregnáciu textilu, ktorá má výborné ohlasy. Môžete si vybrať z rôznych objemov. Je len na Vás, či si impregnáciu vyskúšate a dodáte svojmu oblečeniu jedinečné vlastnosti.

Hodnotenie

Novinka v oblasti ochrany Vášho oblečenia
Hodnotenie 4.56 z 5
Počet hlasov 9
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma