Novostavba, prestavba alebo renovácia kúpeľne

Novostavba, prestavba alebo renovácia kúpeľne

Ktoré je pre vás to pravé?

12.09.2014 | TARCHI - kúpeľňové štúdio | www.tarchi.sk

Novostavba kúpeľne 

 

Ak staviate kúpeľňu v novostavbe rodinného domu úplne od začiatku, máte najväčšiu voľnosť pri vytváraní veľkosti kúpeľňového priestoru ako takého, flexibilitu pri zariaďovaní a rozmiestňovaní vane, umývadiel, sprchovacieho kúta či WC, pri návrhu kúpeľne a tvorbe jej celkového dizajnu.

 

Môžete si zvoliť umiestnenie kúpeľne alebo toalety v blízkosti jedálne, obývacej izby alebo spálne - čo sa javí ako najvhodnejšie pre Vás. Ak to priestor domu dovoľuje, ďalšie kúpeľne môžu byť pri Vašej pracovni či izbe pre hostí. Samozrejme, že celková veľkosť domu a Váš rozpočet má vplyv na veľkosť a počet kúpeľní.

 

Prestavba kúpeľne

 

Rekonštrukcia zahŕňa významné zmeny, ktoré môžu zmeniť Vašu kúpeľňu v úplne novom smere. Prestavba je to, čo chcete zmeniť. Môžete kúpeľňu zväčšiť, prebudovať priestor pre lepší prístup, zmeniť celkovú dispozíciu alebo zmeniť štýl a dizajn kúpeľne. Často sa jedná o premiestnenie (nielen nahradenie) sanity a jej sprievodných prívodov vody a odpadov.

 

Prestavba nemusí závisieť na tom, ako pôvodná kúpeľňa vyzerala, ale aké sú Vaše súčasné potreby a priania a čo Vám Váš rozpočet diktuje. Ak potrebujete riešiť viac ako jednu kúpeľňu, možno budete chcieť ich plánovať ako jeden projekt. Tak si môžete vytvoriť prepychové súkromné ​​kúpele pre Vás a Vášho manžela a druhú kúpeľňu môžete vyčleniť pre Vaše deti.

 

Renovácia kúpeľne

 

Renovácia kúpeľne zahŕňa významné zmeny, zatiaľ čo zostanete verný duchu a celkovému vzhľadu existujúcej kúpeľne. Renovácia je vhodná, ak máte radi svoj ​​štýl všeobecne. Ak je váš domov historicky významný, môže byť potrebné zvládnuť všetky aktualizácie s veľkým rešpektom k existujúcemu štýlu a štruktúre.

 

Kúpeľne sa zmenili oveľa radikálnejšie než v minulom storočí, ako napríklad spálňa. Renovácia znamená zachovať to najlepšie z minulosti a zároveň Vám dáva možnosti pre riešenie pohodlnej kúpeľne zodpovedajúcej dnešnému životnému štýlu.

 

www.tarchi.sk

Kúpeľne Dizajn * Moderné kúpeľne
Kúpeľne Dizajn * Moderné kúpeľne

Hodnotenie

Novostavba, prestavba alebo renovácia kúpeľne
Hodnotenie 3.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma