Nový kariérny portál HEXEMPO.sk

Nový kariérny portál HEXEMPO.sk

Hexempo, Vaša cesta za úspechom.

13.03.2015 | HEXEMPO | www.hexempo.sk

Spoločnosť Hexempo spustila novú, rovnomennú webovú stránku, ktorá ma široké spektrum využitia. Je ako stvorená pre nezamastených, alebo ľudí, ktorí sa obzerajú po nových možnostiach na privyrobenie. Daná služba spája do jedného celku všetky sektory v oblasti trhu práce. Ak patríte do tejto skupiny, tak máte výhodu, že vyhľadávanie ponúk vás nebude stať veľa námahy. Stačí si cez webový formulár vytvoriť životopis a Hexempo bude pracovať za vás.

 

Okrem nezamestnaných je daný portál taktiež skvelou príležitosťou pre podnikateľov a živnostníkov hľadajúcich nových zamestnancov,  dodávateľov podľa svojich predstáv, alebo nové možnosti na svoju prezentáciu. Taktiež sa na ňom môžu dozvedieť informácie o verejných zákazkách. Aj v tejto oblasti sa stránka vyznačuje jednoduchým a prehľadným dizajnom.

 

Keďže ich snahou je postupne prenikať do ďalších krajín, okrem slovenskej už teraz existuje aj  v ďalších jazykových verziách – českej, nemeckejanglickej. Ani to nie je všetko. Spoločnosť má zámer expandovať postupne do ďalších krajín v európskom priestore.

Vďaka tomu bežní ľudia budú mať skvelú možnosť nájsť si ponuky so zaujímavým finančným ohodnotením v krajinách ako Veľká Británia, Rakúsko, Švajčiarsko. A to v podobe riadneho pracovného pomeru, brigády, alebo aj práce na doma. Využijú to taktiež aj podnikatelia a živnostníci, pri hľadaní nových obchodných partnerov.

 

Blogeri a vlastníci webových stránok majú možnosť využiť prepracovaný affiliate program,vďaka ktorému si môžu niečo privyrobiť.

 

Na Slovensku je síce veľa stránok, na vyhľadávanie práce, no služba spájajúca pod jednu strechu uchádzačov o zamestnanie a firmy dlhší čas chýbala. Takže ak chcete zmeniť svoj súčasný status z nezamestnaného na zamestnaný, alebo ak ste podnikateľ, resp. živnostník a obzeráte sa po nových obchodných príležitostiach ušitých na mieru, tak ste na správnej adrese. 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma