Nový rad tabletov Toshiba Excite

Nový rad tabletov Toshiba Excite

Kombinuje maximálny výkon a zdokonalené multimediálne vlastnosti

08.06.2013 | Euroline computer s.r.o. | www.toshiba-shop.sk

7. júna 2013 – Spoločnosť Toshiba Europe GmbH oznámila nový rad 25,7cm (10,1”) tabletov Excite v troch rôznych verziách a ukazuje svoje odhodlanie posunúť prácu s tabletom na novú úroveň. Tablety sú vybavené systémom Android™ 4.2 Jelly Bean, ktorý predstavuje najnovšiu verziu platformy Android, pričom jednotlivé verzie Toshiba Excite Pure, Pro a Write slúžia rôznym potrebám náročných zákazníkov. Pre všetky verzie je k dispozícií doplnkový kryt s klávesnicou Toshiba Keyboard Cover, ktorý je buď súčasťou dodávky, alebo je možné dokúpiť ho ako príslušenstvo. Kryt má zabudovanú mechanickú klávesnicu pre rýchle a presné písanie textu, ktorá zároveň slúži ako ochrana tabletu. Predaj nových tabletov Toshiba Excite Pure, Pro a Write sa v Európe začne v treťom štvrťroku roku 2013.

 

Toshiba Excite Pro - skvelý zvuk zo vstavaných stereo reproduktorov harman kardon®, brilantne ostrý displej PixelPure s vysokým rozlíšením 2560 x 1600 bodov chránený tvrdeným sklom pre excelentné prehrávanie videa a najnovší procesor NVIDIA® Tegra™ 4 Quad-Core

 

Toshiba Excite Write - vychádza z verzie Pro a obsahuje špeciálne pero Toshiba a aplikácie TruNote pre písanie rukou

 

Toshiba Excite Pure - všestranná a dostupná funkčnosť s optimalizovaným výkonom pre web, video a občasné hranie 3D hier, procesor NVIDIA® Tegra™ 3

 

Tenké a ľahké tablety s dlhou výdržou batérie„Predaj tabletov výrazne rastie“, hovorí Jiří Horák, country manager spoločnosti Toshiba pre Českú republiku a Slovensko. „V spoločnosti Toshiba sme odhodlaní uspokojovať tento obrovský spotrebiteľský záujem vysoko kvalitnými prístrojmi, ktoré do oblasti tabletov prinesú nové funkcie a umožnia spotrebiteľom spracovávať, vytvárať i konzumovať digitálny obsah. Nové modely tabletov Excite môžu spotrebitelia používať i ako kreatívny nástroj a rozvíjať tak svoju kreativitu a produktivitu, a to najmä pri modeli Excite Write.“ Všetky verzie majú ušľachtilú striebornú povrchovú úpravu sbodovou štruktúrou, vďaka ktorej sa tablety lepšie držia. Ich hrúbka neprekračuje 10,5 mm, a vážia len 600 gramov. V kombinácií s voliteľným krytom, ktorý obsahuje vstavanú Bluetooth klávesnicu, je hmotnosť tabletu iba 1,1 kg. Všetky verzie majú dostatočne veľký kapacitný displej s uhlopriečkou 25,7 cm (10,1”) a pomerom strán 16:10, ktorý podporuje dotyky všetkými desiati prstami. Model Excite Write je vybavený tvrdeným sklom Corning® Gorilla™ Glass 2, ktoré zaisťuje ďalšiu ochranu pred škrabancami a údermi. Priemerná výdrž batérie nových tabletov Excite je pôsobivých 9,5 hodiny na jedno nabitie¹.

 

Úžasný zvuk a obrazOkrem spoločných charakteristík majú jednotlivé verzie nového radu tabletov Toshiba Excite špecifické funkcie určené pre uspokojenie konkrétnych spôsobov použitia. Vďaka najnovšiemu procesoru NVIDIA® Tegra™ 4Quad-Core ponúkajú modely Excite Pro a Write optimálny výkon i pri vykonávaní viacerých úloh, skvelú grafiku a účinné využitie výkonu. Tento veľmi výkonný procesor zvláda všetky úlohy s ľahkosťou, či už ide o rýchle prezeranie webu, robenie HD fotografií, hranie hier na úrovni hernej konzoly alebo sledovanie videa na super ostrej obrazovke PixelPure s rozlíšením 2560 x 1600 bodov. Pre ďalšie obohatenie multimediálnych zážitkov ponúkajú modely Excite Pro a Write skvelý zvuk sprostredkovaný dvomi vstavanými reproduktormi harman kardon® a softvérom pre vylepšenie zvuku DTS™ Sound. Vďaka skvelým zvukovým a obrazovým schopnostiam modelov Excite je možné dosiahnuť zážitok ako v kine i na tejto kompaktnej a maximálne prenosnej obrazovke tabletu.

 

Funkcia písania rukou pomocou jedinečného softvéru Vrcholom radu je model Excite Write, ktorý predstavuje debut novej funkcie digitizéru Toshiba pre tablety a je vybavený perom pre rýchle a intuitívne vkladanie textu a sadou aplikácií Toshiba TruNote pre písanie rukou. Pero digitizéra je skonštruované tak, aby poskytovalo pocit písania skutočným perom na papier. Inovatívna funkcia vyvinutá spoločnosťou Toshiba umožňuje používateľom kresliť náčrty, písať si poznámky a kresliť na displej. Vstup je digitalizovaný v reálnom čase a výsledky je možné upravovať vo väčšine aplikácií Office. Pomocou aplikácie TruNote je možné jednoducho prehľadávať dokumenty. Funkcia TruCapture je obzvlášť vhodná pre kopírovanie obsahu z tabule pomocou fotoaparátu a obsah digitálne ukladať do tabletu. Vďaka týmto doplnkovým funkciám je model Excite Write ideálny pre voľný čas i pre profesionálne využitie.

 

 

Celý článok nájdete tu: Toshiba Excite Tablet

 

www.toshiba-shop.sk

facebook

Hodnotenie

Nový rad tabletov Toshiba Excite
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma