Solidis v spolupráci s obchodným partnerom WTP, s.r.o.

Solidis v spolupráci s obchodným partnerom WTP, s.r.o.

Spolupráca pri realizácii interiérov

09.11.2015 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

Jednou z hlavných činností našej spoločnosti Solidis, s.r.o. je komplexné riešenie dodávky nábytku do interiérov.  Naša spoločnosť v rámci dodávok nábytku poskytuje aj ostatné služby ako dopravu, montáž vlastnými pracovníkmi, záručný a pozáručný servis a architektonický návrh interiéru vrátane vizualizácií.

 

Ponúkame odborné poradenstvo a spoluprácu pri navrhovaní interiérov, ako i rady ohľadne technického zvládnutia realizácie interiérového riešenia a určenia možnosti pri samotnej výrobe.

 

Radi by sme vám predstavili nášho obchodného partnera – WTP, s.r.o., s ktorým spolupracujeme pri realizácii interiérov. Je to obchodná spoločnosť orientovaná na predaj materiálov pre stolárov, výrobcov nábytku a firmy, zaoberajúce sa zariaďovaním objektov. Predávajú veľkoplošné materiály od renomovaného nemeckého výrobcu Pfleiderer A.G. (wodegoDUROPAL),EGGER.

 

Nedávno otvorili prvý prezentačný Showroom v Európe na Elektrárenskej 1 v Bratislave, ktorý je otvorený pre všetkých, nielen pre ich vlastných partnerov, architektov, ale i pre širokú verejnosť.

Pfleiderer združuje tri silné značky, ktoré pri svojej spoločnej prezentácii vystupujú na trhu s maximálnou prispôsobivosťou. Pod jednou strechou sa spojujú všetky produkty, služby a výhody špecialistov, akými sú Duropal, Wodego a Thermopal.

Duropal – špecialista na vysokotlakové lamináty HPL a na prvky; Wodego – partner pre výrobky z drevárskych materiálov vyrábajúcich dosky pre akýkoľvek účel použitia; Thermopal – systémový partner pre stavbu interiéru s vysokými nárokmi na kvalitu.

Pre zákazníkov majú k dispozícii propagačné materiály – vzorkovníky v rôznych veľkostiach, ako i pre kuchynské štúdiá stojanové vzorkovníky s kompletným skladovým programom kuchynských dosiek. Súčasťou služieb zákazníkovi je doprava nakúpeného tovaru na miesto určenia zákazníkom.

 

Ak ste si kúpili nový dom, či byt a máte v pláne realizovať nový interiér a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme so samotným návrhom interiéru,  výbere aktuálnych trendov v materiáloch na veľkých vzorkách od spoločnosť WTP, s.r.o., výrobou nábytku na mieru ako i samotným dodaním a montážou našou spoločnosťou Solidis, s.r.o.

 

 

Hodnotenie

Solidis v spolupráci s obchodným partnerom WTP, s.r.o.
Hodnotenie 4.81 z 5
Počet hlasov 16
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma