Objavte slovenské termálne kúpaliská

Objavte slovenské termálne kúpaliská

Zaujímavé miesta a tipy na letný oddych

01.06.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Priaznivé počasie vyláka von vyznávačov vodných športov a kúpania na kúpaliskách, ktorých je nespočetné množstvo roztrúsených po celej našej krajine. Mnohé z nich čakajú, kým ich objavíte. Aby ste unavení od slnka a vody nemuseli cestovať späť domov, pozrite si aj tipy na ubytovanie v blízkosti kúpalísk.

 

Termálne kúpalisko Podhájska je malé slovenské more. Jeho voda je unikátom porovnateľným s vodou Mŕtveho mora, pochádza z treťohorného žriedla. Slaná voda priaznivo pôsobí pri ochoreniach kĺbov, chrbtice či reumatizme. Lákadlom je aj bazénový svet Wellness centra Aquamarin, kde môžete zrelaxovať aj v saune, Kneippovom kúpeli, pokochať sa krásami malej botanickej záhrady a občerstviť vo vodnom bare. Komfortné ubytovanie za vynikajúcu cenu poskytne ubytovanie Podhájska, moderný a príjemný Penzión MAX.

 

Termálne kúpalisko Patince s tobogánovým svetom je ako stvorené na rekreáciu, relaxovanie i aktívny oddych. Ubytovanie Patince, Wellness hotel Patince bude vašou oázou pokoja a miestom, kde budete môcť vypnúť a zabudnúť na starosti. Wellness Patince tvorí rekreačný komplex, v ktorom sa nachádza štvorhviezdičkový hotel a wellness centrum s bazénovým a saunovým svetom.

 

Thermalpark Dunajská Streda je jedným z najobľúbenejších rekreačných stredísk južného Slovenska v prostredí Žitného Ostrova. Nadšenci adrenalínu určite vykúšajú tobogánovú vežu so siedmimi tobogánmi. Milovníci pohybu ocenia športové ihriská, minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, vonkajší šach, masážne centrum. Na kvalitné ubytovacie služby a dokonalý relax využite ubytovanie v Dunajskej Strede.

 

Dovidenia pri bazéne!

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku.

 

Hodnotenie

Objavte slovenské termálne kúpaliská
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma