Objavte tretí rozmer skladania puzzle

Objavte tretí rozmer skladania puzzle

Už viete čo pod stromček? My áno!

14.11.2018 | Ing. Peter Balko - kníhkupectvo Aura | www.auraknihy.sk

Už viete čo pod stromček? My áno!

 

Modely 3D puzzle univerzálny darček pre každého milovníka skladania puzzle. Niektoré dokonca obsahujú aj LED osvetlenie - LED 3D puzzle - a dodávajú tak výslednému modelu na kráse ešte viac.

 

Ak sa zaujímate o lode a rôzne plavidlá v histórii ľudstva, možno vás zaujmú aj modely 3D puzzle, ktoré sa snažia o detainé modely týchto známych plavidiel (ale modely 3D puzzle napodobňujú aj známe historické či moderné stavby, autá či lietadlá).

 

Poskladajte spolu malé penové dieliky a vytvorte si tak doma vo svojej izbe najznámejšiu svetovú pamiatku, model lode, lietadla či tanku.

 

V modeloch nájdete najznámejšie architektonické pamiatky 3D puzzle, lode 3D puzzle a niektoré modely obsahujú aj LED osvetlenie, ktoré im dodáva na kráse - LED 3D puzzle.

 

Modely 3D puzzle sa zaraďujú aj do kategórie INTELIGENTNÉ HRAČKY. Ale pozor! Neznamená to to, že sú určené pre "inteligentov", ale to, že hračka má pozitívny vplyv na inteligenciu človeka a práve cieľom je povzbudiť kreativity. A to, že to dá zabrať aj vašim mozgovým závitom, sa presvedčíte sami. A môžete byť aj zdatný modelár a skladač modelov, určite sa aj vy zapotíte :)

 

Modely majú rôznu obtiažnosť - závisí od modelu a počtu dielikov.

 

Na rozdiel od klasickým puzzle, 3D puzzle sa skladajú aj do priestoru. Nepotrebujete však lepidlo ani nožnice. Dieliky sa ľahko zakladajú do seba a výsledný model je vcelku pevný, netreba ho ničím vystužovať.

 

Prajeme vám príjemnú zábavú pri skladaní modelov puzzle.

Eiffelová veža LED 3D puzzle
Colosseum LED 3D puzzle

Hodnotenie

Objavte tretí rozmer skladania puzzle
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma