Oblečenie a iné vecičky pre novorodencov

Oblečenie a iné vecičky pre novorodencov

široký výber tovaru prevažne skladom

25.11.2016 | Peter Scholc | www.eshop-nataly.sk

Nový prírastok do rodiny je pre rodinu veľkou událosťou. Na príchod nového človiečika sa však treba dôkladne pripraviť. Je potrebné zaobstarať množstvo mikrovecičiek, ktoré sú nepostrádateľné pri opatrovaní dieťatka. Snáď ako prvé sa vo väčšine prípadov kupuje detská postieľka, vanička na kúpanie, postieľková bielizeň a pod. Ak je budúca mamička už v šiestom mesiaci tehotenstva, mala by si už postupne zadovážiť oblečenie pre bábätko. Ak ešte nevie pohlavie dieťatka, môže si najprv zaobstarať napr. súpravu do pôrodnice v bielej, zelenej alebo inej neutrálnej barbe. Ak už gynekológ potvrdí pohlavie dieťatka, môže kľudne vyberať v ružovej alebo modrej farbe. V eshope Nataly sú jednotlivé kategórie prehľadne rozdelené podľa veľkostí, tak nemusíte dlho hľadať a rýchlo si vyberiete.

Tak napríklad polodupačky, body, dupačky, košieľky od veľkosti 56 až po veľkoť 86 sú prehľadne zaradené.

Ak potrebujete komplet 2 a viacdielny, aj tie sú prehľadne zoradené podľa veľkosti. Komplet s čiapkou alebo body s polodupačkami, je len na vás aký potrebujete.

Neprehliadnite našu širokú ponuku osušiek s kaucňou. Detské osušky ponúkame vo viacerých rozmeroch, no najpredávanejšie sú osušky s kapucňou 100x100cm.

Hodnotenie

Oblečenie a iné vecičky pre novorodencov
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma