Obľúbená poschodová posteľ

Obľúbená poschodová posteľ

Ako vyberať poschodové postele

25.03.2015 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | poschodovapostel.com

Hľadáte tú najlepšiu poschodovú posteľ? Stavte na kvalitu, ktorá vydrží a okrem priestoru v izbe šetrí aj životné prostredie. Presvedčte sa, prečo sú naše poschodové postele jedny z najlepších.

Kvalita za výhodnú cenu

Pri výbere poschodovej postele by ste mali myslieť okrem výzoru a komfortu aj na jej kvalitu a materiál. Dostupné sú rôzne materiály. Drevovláknitá MDF doska je pevná a ľahká, drevený masív je klasika. Precízna a odolná konštrukcia zabezpečí, že posteľ sa ani po čase nekýve. Toto prispeje aj k vášmu komfortu, nakoľko vás zo spánku nebudú rušiť nepríjemné zvuky spôsobené pohybom. Povrch dreva je lakovaný ekologickým vodným lakom. Môžete tak prispieť k šetreniu životného prostredia.

Súčasťou každej poschodovej postele sú aj pohodlné matrace. Poschodová posteľ však môže byť zakúpená aj bez matracov.  

Vyzerá dobre a šetrí priestor

Poschodová posteľ nešetrí priestor len tým, že poskytuje útulné spanie dvom osobám na ploche, kam by sa zvyčajne vošla len jedna posteľ. Bonusom navyše je aj odkladací priestor pod posteľou. Mnohé naše poschodové postele majú zakomponované zásuvky, do ktorých si môžete uskladniť posteľné oblečenie či detské hračky. Zásuvky sa jednoducho vyberajú a upratovanie plochy pod posteľou je ľahko prístupné pre vysávač aj umývanie.

V našej ponuke nájdete aj rozšírené poschodové postele, či poschodové postele s prístelkou. Rozšírené poschodové postele zabezpečujú ešte väčší komfort vďaka rozmernejšiemu spodnému lôžku. S prístelkou získate okamžité lôžko pre najlepšieho kamaráta vašich detí či pre príbuzného na návšteve. Po ich odchode prístelku jednoducho zasuniete pod posteľ. 

Na výber máte z mnohých krásnych prevedení a motívov. Naše poschodové postele skvele zapadnú do každej izby. Deti si na farebných a veselých posteliach užijú veľa zábavy. Bezpečné a pevné zábradlie ich ochráni pri spaní aj pri hraní sa. Prírodné farby dreva spríjemnia každú študentskú izbu, víkendovú chatu či dovolenkový penzión.    

poschodova postel
poschodové postele

Hodnotenie

Obľúbená poschodová posteľ
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma