Oddýchnite si od civilizácie

Oddýchnite si od civilizácie

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

31.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Túžite po úniku od reality a každodenných starostí? Zmeňte prostredie o 180 stupňov, vystriedajte hlučný resort preplnený turistami  za pokojné zabudnuté miestečko kdesi v horách či na lúkach.

 

Skutočný relax mimo civilizácie čaká v nádhernej ničím nedotknutej prírode bez telefónneho signálu. Vyskúšajte  ubytovanie Partizánska ĽupčaZrubová Chata Magurka. Neďaleko sa vybláznite v termálnych kúpaliskách alebo sa kultúrne vyžijete v blízkej rezervácii ľudovej architektúry vo Vlkolínci.

 

Riekou Ľubochniankou a lesom je od civilizácie oddelené ubytovanie Ľubochňa, Chata Lúčka. Všade vládne pohodová atmosféra, pokoj a ticho. Práve preto je ako stvorená pre rodinnú rekreáciu a nenáročných hostí.

 

Ubytovanie Námestovo, Chata Drevenička Orava vyčnieva uprostred krásnej oravskej prírody. Vôňa dreva, oheň v krbe, rozprávková atmosféra, kone a gazdovský dvor v dedinke Novoť – to sa každý deň len tak nevidí.

 

Na kopci s pekným výhľadom, na tichom mieste obce Huty v okrese Liptovský Mikuláš, sa nachádza Drevenica Lilly, ako stvorená na oddych najmä pre rodiny s deťmi. A hoci ste vzdialení od civilizácie, chýbať vám nič nebude – domáci vám vyjdú vo všetkom v ústrety.

 

V nádhernej prírode Belianskych Tatier nájdete ubytovanie Ždiar, Rekreačné Chaty Bachledová. Chata Skalka a Chata Rekrea vám ponúknu skutočne fascinujúci výhľad z okien na panorámu Belianskych Tatier.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku!

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma