Omladzujúce prístrojové ošetrenie

Omladzujúce prístrojové ošetrenie

Hľadáte spôsob, akým dosiahnuť mladšie vyzerajúcu pleť? Vyskúšajte naše Omladzujúce prístrojové ošetrenie.

23.06.2016 | Kozmetika Vlasta | www.kozmetikavlasta.sk

Oštrenie zahŕňa:

 

NEINVAZÍVNA MEZOTERAPIA

Jedna z najmodernejších kozmetických procedúr elektroporácia – neinvazívna mezoterapia vpravuje klinicky čisté a sterilné účinné látky do hlbokých vrstiev pokožky. Pomocou špeciálneho rádiofrekvenčného vlnenia sa otvoria v bunkách malé kanáliky, cez ktoré sa dostane koncentrovaná účinná látka priamo do intercelulárneho priestoru k problematickým bunkám. Takýmto inovatívnym spôsobom vieme dosiahnuť oveľa účinnejšie, viditeľnejšie a dlhodobejšie výsledky v omladzovaní a spevňovaní pokožky, hydratácii, odbúravaní tukov, odstraňovaní strií a celulitídy.

 

OŠETRENIE ULTRAZVUKOM

Ultrazvuk je príjemné neinvazívne anti-age ošetrenie, pri ktorom dochádza k dôkladnému odstráneniu odumretých buniek. Preniká hlboko do pokožky, kde lieči zápaly a pôsobí preventívne proti vzniku nových. Poskytuje jemnú ale účinnú mikromasáž, ktorá zjemňuje vrásky, pôsobí proti pigmentovým škvrnám a revitalizuje pokožku. Okrem toho zabezpečuje potrebnú hydratáciu a chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi. Podporuje bunkový metabolizmus pleti a prispieva tak viditeľnému rozjasneniu pokožky. Následne dochádza k lepšiemu vstrebávaniu krémov a účinných látok aplikovaných počas prvej fázy ošetrenia - mezoterapie.

 

KRYOTERAPIA - STUDENÉ OŠETRENIE

Lokálna kryoterapia je posledná fáza ošetrenia. Je to kozmetická technika, ktorá využíva pri svojej činnosti mínusové teploty. Tieto podporujú pokožku k lepšiemu spracovaniu účinných výživných látok ako aj k tvorbe kolagénu. Chlad pokožku okysličí, podporí regeneračné procesy a tým vystuží a zjemní vrásky. Okrem toho má aj analgetický, protizápalový a tonizačný účinok a uzatvára póry, čo ocení najmä mastná a aknózna pleť. V póroch tak ostanú uzavreté účinné látky vpravené počas mezoterapie a ultrazvukového ošetrenia. Pôsobí aj proti opuchom viečok a kruhom pod očami. Pomáha pri redukcii krvných cievok, proti celulitíde, striám a drobným jazvám. Aby ošetrenie prinieslo viditeľné výsledky, je potrebné ho absolvovať aspoň jeden krát do týždňa.

 

Cenník ošetrení nájdete na nšej stránke

 

Hodnotenie

Omladzujúce prístrojové ošetrenie
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma