Orient House - záruka kvality arganového oleja priamo z Maroka

Orient House - záruka kvality arganového oleja priamo z Maroka

Záruka kvality a originality arganového oleja od firmy Orient House

14.05.2015 | Orient House - Matúš Kerekeš | www.orienthouse.sk

 

Orient House je priamym dovozcom  100 % arganového oleja potravinárskeho , 100% bio arganového oleja  kozmetického  a arganových produktov z Maroka, šálov a iných doplnkových tovarov z Indie, Kašmíru, Nepálu, Tibetu a ďalších krajín.

 

Sme rodinná firma, kde všetci členovia majú bohaté skúsenosti z dlhodobých pobytov v orientálnych krajinách.

 

Našou veľkou výhodou je vynikajúce poznanie kultúry, prírodných krás, mentality, aj obchodných zvyklostí orientálnych krajín. Vďaka tomu môžeme na našom trhu ponúknuť najkvalitnejší produkt za výborné ceny.

 

 

Naše benefity:

 

rodinná firma – rodinný prístup všetci členovia rodiny majú mnohoročné skúsenosti z dlhodobých pobytov v orientálnych krajinách. Vynikajúco poznáme kultúru, prírodné krásy, mentalitu, aj obchodné zvyklosti takých krajín, ako sú napr. Maroko, Egypt, Izrael, Jordánsko, Turecko, India (vrátane Kašmíru), Čína (vrátane Hong Kongu a Tibetu) a iných. Vďaka tomu môžeme na našom trhu ponúknuť z každej krajiny tovar, ktorý je pre danú krajinu typický Arganový olej, ktorý ponúkame má certifikáty Ecocert, rozbory štátnej potravinárskej inšpekcie a hodnotenie bezpečnosti Slovenskej republiky!  obchodujeme priamo s výrobcami, nie cez sprostredkovateľov – preto môžeme ponúknuť najkvalitnejší tovar za najlepšie ceny našimi partnermi sú renomované firmy, ktoré pravidelne navštevujeme, kontrolujeme dodržiavanie kvalitatívnych štandardov v procese výroby a spolupracujeme pri návrhoch dizajnov a vývoji nových produktov dovážame 100% prírodný arganový olej, šály pašmína z najkvalitnejšej vlny vysokohorských himalájskych kôz, šperky z pravých kameňov, pravé perly a iné exkluzívne tovary, ktoré sú typické pre jednotlivé krajiny naše produkty nie sú testované na zvieratách ani geneticky modifikované ponúkame výlučne ekologicky vyrábané produkty bez chemických prísad dôsledne dbáme na to, aby sme spolupracovali s partnermi, ktorí nezneužívajú na výrobu produktov detskú prácu participujeme na sociálnom programe:

             •  podporujeme vzdelávanie chudobných detí v Indii a Kašmíre             •  podporujeme prevádzku a rozvoj ženských kooperatív v Maroku,

                čím prispievame k zamestnávaniu, finančnej nezávislosti a zvyšovaniu

                gramotnosti žien zo zaostalých vidieckych oblastí Maroka

obchodujeme v súlade so zásadami: „Fair trade „ – za kvalitnú prácu, primeranú mzdu !!!

 

 

Kúpou našich produktov pomáhate zlepšovať život chudobných ľudí v krajinách tretieho sveta !!!

 

Naša filozofia

 

 

podporujeme zdravý životný štýl ponúkame výlučne ekologicky vyrábané produkty bez chemických prísad dôsledne dbáme na to, aby sme spolupracovali s partnermi, ktorí nezneužívajú na výrobu produktov detskú prácu participujeme na sociálnom programe:

             - podporujeme vzdelávanie chudobných detí v Indii a Kašmíre

             - podporujeme prevádzku a rozvoj ženských kooperatív v Maroku,

             - prispievame k  zamestnávaniu, finančnej nezávislosti a zvyšovaniu gramotnosti žien zo zaostalých vidieckych                oblastí Maroka

Obchodujeme v súlade so zásadami: „Fair trade „ – za kvalitnú prácu, primeranú mzdu !!!

 

Arganový olej a produkty s arganovým olejom
Podporujte spolu s nami

Hodnotenie

Orient House - záruka kvality arganového oleja priamo z Maroka
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma