Originál alebo napodobenina?

Originál alebo napodobenina?

Čo by ste si vybrali? Značkový originál za mnohonásobne vyššiu cenu?

11.06.2018 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Kto by rád neušetril pri každom jednom nákupe, ktorý kedy realizuje. No oplatí sa vždy za každú cenu ušetriť? Má význam kupovať napríklad alternatívne parfémy?

 

Však to asi poznáte. Objaví sa neskutočne výhodná akcia, ktorá sa už nikdy nebude opakovať. Vy si poviete - tak to teda musím vyskúšať a využiť. Kúpite si daný "špičkový" produkt. A potom neskôr doma zistíte - v tom lepšom prípade - že až taký špičkový ten produkt nie je. V horšom prípade je úplne nepoužiteľný. Alebo takisto zbytočný, lebo ste ho kúpili len z umelého vyvolania chtíču a teraz Vám je na dve veci.

 

Áno, aj toto sa často stáva. Hlavne pri agresívnom, vnucujúcom marketingu. Ktorý sa na prvý pohľad javí ako príťažlivý a nevtieravý..

 

Ako teda rozpoznať výhodné príležitosti - kedy sú skutočne výhodné a kedy nás chce len niekto vodiť za nos?

 

Ako to je pri nákupe parfumov? Fanúšikovia týchto voňavých produktov sú často rozdelení do dvoch skupín. Jedna skupina obhajuje a presadzuje používanie len originálnych značkových parfumov. Druhá je zas len za alternatívne parfumy.

 

Ku ktorej skupine sa radíte Vy? Poznáte netradičné parfémy od spoločnosti parfémplus.sk? Ak chcete, na našej stránke si môžete o týchto parfumoch prečítať viac. Stačí kliknúť na predchádzajúci odkaz.

 

Alebo na nasledujúci a prečítate si tak o ďalšej zaujímavej spoločnosti s netradičnými netypickými parfumami a voňavými produktami:

 

Alebo ste sa už stretli s parfumami francúzkej spoločnosti Yodeyma.sk?

 

Prečítajte si viac na parfumylacno.sk

Netypické parfumy
Netradičné parfumy

Hodnotenie

Originál alebo napodobenina?
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma