Originálny domov s tapetami

Originálny domov s tapetami

Staré vybavenie bytu vám už lezie na nervy a potrebujete zmenu?

27.04.2018 | Hi Promotion s.r.o. | /www.jutex.sk

Originálny domov s tapetami

Staré vybavenie bytu vám už lezie na nervy a potrebujete zmenu? Chcete interiér osviežiť a skvalitniť? Premeňte svoj domov na originál! Dodajte mu nielen štýlový, ale aj moderný ráz.

Kúzlite na stenách

Siahnite po originálnych dizajnových tapetách, ktoré sa stanú dominantou miestnosti. Vďaka nim razom zmeníte atmosféru v obývačke či kuchyni. Môžete si vyberať z rozličných vzorov – geometrických, detských, prírodných či kvetinových. Záleží len na vašej predstave a vkuse. Pokiaľ patríte k tým, ktorí uprednostňujú jednoduchosť, siahnite po jednofarebnej tapete.

Extravagantná červená dodá obývačke šmrnc a nádych modernosti. Hodí sa k svetlému aj tmavému nábytku. Ide o energickú a vášnivú farbu, ktorá podporuje odhodlanosť. Do módy prichádza aj nežná ružová, ktorú môžete zakomponovať do kuchyne. V kombinácii s bielou a čiernou sa vaša kuchyňa zmení na nepoznanie.

Tapety a ich výhody

Tapety nedisponujú len skvelým a originálnym vzhľadom, ale aj vlastnosťami, ktoré vás určite potešia. Ak sú vaše steny nerovné alebo obsahujú trhlinky, pomoc tapiet nedokonalosti razom schováte. Nemusíte sa báť ani toho, že by stena pod tapetami „nedýchala“. Tapety sú skutočne priedušné a nevytvárajú tak vhodné miesto pre vznik plesní.

Tapety majú tiež vynikajúce izolačné vlastnosti. Tlmia zvuky medzi jednotlivými miestnosťami a fungujú tiež ako tepelná izolácia.

Ten správny materiál

Vyberať si môžete z rôznych materiálov – obľúbené sú samolepiace tapety, vliesové tapety a vinylové tapety. Samolepiace tapety vám ponúknu celú radu výhod, medzi nimi napríklad aj to, že ich môžete použiť na nábytok či dekorácie. Už dávno totiž neplatí, že tapety majú využitie len na stenách.

Interiér doplňte vkusný kobercom

Tapetu môžete doplniť aj kusovým kobercom, ktorý buď zvýrazní alebo zjemní jej dizajnový prvok v interiéri. Koberec do obývačky môžete umiestniť pod sedačku alebo pod konferenčný stolík.

Hodnotenie

Originálny domov s tapetami
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma