Osvieženie v jazerách na Slovensku

Osvieženie v jazerách na Slovensku

Zaujímavé miesta a tipy na letnú dovolenku

01.06.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Nebavia vás preplnené akvaparky a termálne kúpaliská? Máte radi viac súkromia pri jazere či priehrade?

 

Najväčšou priehradou Slovenska je Zemplínska Šírava s viacerými rekreačnými lokalitkami. Umožní kúpať sa, rybárčiť, vyskúšať si vodné športy. S vetrom o preteky! Užite si jazdu na vodných skútroch, ale i vodných bicykloch. Súčasťou je aj bohatý festivalový program. Ak ste dostali chuť práve na takéto oživenie leta, neváhajte a zabezpečte si ubytovanie Zemplínska Šírava, Hotel GLAMOUR, ponúka kvalitné služby pre milovníkov rekreácie a romantické duše.

 

Cestovali ste do Košíc a zazreli ste modrastú vodnú plochu? Tak vedzte, že Palcmanská Maša neláka už len „ľadových medveďov“. Rekreanti sa vo veľkej miere tešia plávaniu, bicyklovaniu na vode, člnkovaniu. Oddych ponúkne ubytovanie Slovenský raj.

 

Štiavnické Tajchy dožičia svojou tyrkysovou vodou uprostred lesa romantiku a pokoj. Najznámejším z tajchov je Počúvadlo, obľúbili si ho turisti aj chatári. Keď sa nabažíte vody, máte príležitosť zájsť si do lesoparku alebo na rozličné kultúrne podujatia. Na noc všetkým výborne poslúži ubytovanie Banská Štiavnica, Penzión Ister.

 

Pár km od kúpeľného mestečka Bojnice leží priehrada Nitrianske Rudno. Táto oblasť je bezchybnou voľbou pre kúpanie, jachting i chytanie rýb. Ak vás zastihne únava, obrátiť sa môžte na ubytovanie Bojnice.

 

To všetko ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú letnú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Osvieženie v jazerách na Slovensku
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma