Outfitové kúsky, v ktorých zažiarite

Outfitové kúsky, v ktorých zažiarite

Netradičné kúsky nájdete len v e-shope Dedoles. Ten zastrešuje značky, ktorým na okolí, životnom prostredí a ľuďoch záleží.

24.01.2019 | Hi Promotion s.r.o. | dedoles.sk

Outfitové kúsky, v ktorých zažiarite

Oblečenie, ktoré podčiarkne vášho originálneho ducha, je vyrábané v súlade s prírodou a výrobcami, ktorí si cenia svojich zamestnancov. Čo viac si teda môžete priať? Netradičné kúsky nájdete len v e-shope Dedoles. Ten zastrešuje značky, ktorým na okolí, životnom prostredí a ľuďoch záleží.

Mikiny s kreatívnymi motívmi, v ktorých ukážete svoje ja

Bavlnené mikiny s jedinečnými dizajnami čakajú v e-shope Dedoles len na vás. Zahaľte sa do pohodlnej teplej mikiny vhodnej na bežné nosenie aj na športy. V ponuke nájdete motívy zvierat – psov, leopardov či príšer z fantasy kníh. Pre pravých gotikov bude akiste skvelou voľbou mikina s lebkou. Do sveta môžete pomocou pútavého dizajnu vyslať aj myšlienku. Mikina s motívom Posledného súdu, ktorú zdobí maľba holandského autora van Eycka znázorňuje peklo, zem a nebi. V pekle môžete vidieť ľudí padajúcich hlavou nadol, medzi ktorými nájdete aj kráľov či kňazov. Motívy sú navyše farbené farbami, ktoré v sebe nenesú žiadne reaktívne farbivá. Práve naopak, sú založené na báze vody. Nemusíte sa ale vôbec obávať vyblednutia, sú totiž dlhotrvácne a pri správnom zaobchádzaní s oblečením svoju kvalitu nestratia.

Vyjadrite sa pomocou trička Dedoles

Tričká Dedoles sú známe nielen pre svoje praktické vlastnosti, ale taktiež pre úchvatné motívy, ktorými môžete vyjadriť svoje ja. V e-shope nájdete hudobné tričká, tričká s dizajnom vašej obľúbenej hry alebo seriálu. Siahnuť môžete aj po tričkách podľa záľub. Pre pravých pivných nadšencov, ktorí na jeho chuť nedajú dopustiť, je k dispozícii tričko s motívom piva, pokiaľ milujete farby, určite vás poteší tričko s kvetinovým vzorom, tvrdým motorkárom, ktorí sa len tak ľahko niečoho nezľaknú, sa zas ponúka unikátne tričko Motorkár v búrke. Medzi obľúbené patria tiež motívy zvieratiek – tričká so psom či vlkom.

Hodnotenie

Outfitové kúsky, v ktorých zažiarite
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma