PÁNSKE TEPLÁKY – KÚSOK STELESŇUJÚCI POHODLIE

PÁNSKE TEPLÁKY – KÚSOK STELESŇUJÚCI POHODLIE

Tepláky = domáca pohoda, ležérnosť, pokoj, ale i šport adrenalín a chuť víťaziť.

26.07.2019 | Merkurius s.r.o. | bestlook.sk

 

 

Domáca pohoda, ležérnosť, pokoj, ale i šport adrenalín a chuť víťaziť. Na každú z týchto aktivít je potrebné voliť kúsok, v ktorom sa ľahko pohybuje, nepredstavuje žiadne obmedzenia a zároveň je dokonale funkčným kúskom pánskeho šatníka. Pánske tepláky sú skvelou alternatívou, vďaka ktorej sa budete hýbať ale i leňošiť s radosťou. Siahnite po nich vždy, keď ste doma alebo sa chystáte stráviť voľné chvíle s priateľmi pri športovej aktivite. Na čo si však dať pozor pri výbere správnych teplákov a ako neurobiť krok vedľa a neinvestovať do nevyhovujúceho kúsku?

 

            Prvým dôležitým faktorom je strih. Dbajte na to, aby bol strih pohodlný a tepláky vám dokonale sadli – má to byť predsa váš najpohodlnejší kúsok šatníka, na ktorý nikdy nedáte dopustiť tak prečo sa obmedzovať nevyhovujúcim strihom či nesprávnou veľkosťou? Rovnako ako pri strihu si dajte záležať i na voľbe materiálu. Tepláky pre šport sú často vyrobené z funkčného materiálu, ktorý spraví aktivitu afektívnejšou. Na domácu pohodu voľte voľné kúsky z príjemných a mäkkých materiálov. Nie je na škodu siahnuť počas zimného obdobia po teplákoch so zateplením – ich nosenie bude ešte príjemnejšie a zmenia sa na pohodlné tepláky vášho šatníka.

 

            Pozornosť venujte aj šitiu. Kvalitný materiál by mal byť doplnený i kvalitne prevedeným stehom, ktorý zaručí, že vás tepláky nezradia v tej najmenej vhodnej chvíli. Steh by mal byť kvalitný a odolný – prípustné nie je žiadne strapkanie, dierky ani podobné neduhy, s ktorými sa pri výbere môžete stretnúť a neskôr vás pri nosení nepríjemne prekvapia vtedy, keď to nečakáte.

 

Dnešná doba ponúka vieceré športové či ležerné pánske nohavice, ale tepláky zostanú stále No.1!

 

Veľký výber tých NAJ nájdete na stránkach bestlook.sk

Hodnotenie

PÁNSKE TEPLÁKY – KÚSOK STELESŇUJÚCI POHODLIE
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma