Parfém Armani – Mania

Parfém Armani – Mania

Objavte kvalitu parfumov FM už od 14,70 Eur, alebo feromónové parfumy FM už za 17,10 Eur.

13.03.2014 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Patríte aj Vy medzi ženy, ktoré rady obohacujú svoju auru o príťažlivú a nespútanú ženskosť? Parfém Giorgio Armani Mania je kontakt s nebesami.

 

Vábivá a lákavo neodolateľná

Vôňa Mania je choroba, ktorá nakazí Vaše okolie. Je to túžba stať sa zmyselnou a príťažlivou dračicou, po ktorej žíznia všetci muži. Mania je sen, ktorý môžete prežiť aj Vy. Dlhý a nekonečný príbeh, ktorý Vás zavedie do sveta plného hier, zvádzania a sexu. Vôňa Armani – Mania Vám dodá ladnosť, zdržanlivosť a úprimnú krásu. Spoznajte parfumy FM.

 

Osviežte sa elixírom mladosti

Bezprostredná vôňa Mania je kľúč k úspechu. Vavrín, mandarínka a ríbezle sú úvodnou predohrou dlhého a čarovného opojenia. Magnólia, konvalinka a pivonka Vás zavedú do prenádhernej záhrady, v ktorej budete chcieť prežiť tie najkrajšie okamihy Vášho života. Ambra, santalové drevo a céder dotvárajú fascinujúcu kompozíciu skladieb.

Precestujte aj Vy polku sveta vďaka vôňi Mania. Kontaktujte nás na info@parfumylacno.sk alebo na telefónnom čísle 0944 507 158 a objednajte si jeden z našich FM Group SK Parfémov. Okrem nich Vám ponúkame aj jedno z najlacnejších poštovných – od 0,90 Eur.  

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma