Parfém DKNY Pure

Parfém DKNY Pure

Vyskúšajte lacné parfémy FM vo svetových vôňach už od 14,70 Eur

18.03.2014 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

K životu patrí nielen akcia, ale aj čas relaxu. Túžite zažiť pocit, keď sa svet zastaví a Vy môžete aspoň nachvíľu prestať myslieť na problémy? Parfumy FM a Parfém DONNA KARAN Pure Vás prenesie do bezstarostného sveta.

 

Zotrvajte krásna a neuveriteľne svieža

Vôňa Pure je naturálna aróma obohatená o vzácne africké rasliny, ktorá spája nezdolateľnú energiu a nehu. Parfém DKNY Be Delicious Vás vždy dokáže perfektne osviežiť, opojiť a uspokojiť. Parfém Pure je vhodný pre ženy, ktoré milujú život, užívajú si ho a snažia sa byť v každom okamihu upravené a elegantné, zároveň chcú vyzerať mlado a sviežo.  

Vyvolajte vo Vás pocit pokoja a velebnosti

Vôňa DKNY Pure je živelná vôňa obohatená citrónovú arómu. Hlava parfému je vytvorená sviežími tónmi bazalky a verbeny, ktoré Vás príjemne naladia a osviežia ako letný vetrík v horúcom letnom dni. Srdce parfému je skomponované z jazmínu, pivonky a zimolezu, ktoré podčiarnú Vašu ženskosť. Základ utvára súhra vôňí vetiveru, ambra a chaluhy, ktoré podčiarknú celý dojem esencie.

Chcete aj Vy prežiť výlet arómy fantázie a zažiť dobrodružstvá aké Vám nachystá? Vyskúšajte lacné parfumy FM a vychutnajte si ich vôňu už od 14,70 Eur.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma